Kas Yaptıran 3 Hareket

Sponsorlu Bağlantılar

Kolayca Kas Yapın

Kas yapmak isteyenler için 3 hareket.Eğer spor salonlarına gitmek istemiyorsanız evde yada başka bir yerde yapabileceğiniz üç hareket size kas olarak geri dönecektir.İstediğiniz her yede yapabileceğiniz bu hareketleri yapmak da pek zor değil.3 hareket programı ile formunuzu koruyabilir ve tüm vücudunuzu çalıştırarak kas yapabilirsiniz.

‘Ultimate Warrior workouts’ kitabının yazarı Martin Rooney, bu antrenmanı bir tur olarak düşünmenizi ve her egzersizi 10’ar tekrar yaptıktan sonra biraz dinlenip 15 dakikada elinizden gelen en çok turu yapmanızı öneriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

1- Çömelme Hareketi

Ayaklarınızı omuz genişliğinde açarak ayakta durun. Üst bacaklarınız yere paralel gelene kadar squat hareketi yapın. Bir saniye duraklayın ve başlangıç pozisyonuna dönün.

2- Judo Şınavı


Klasik sınav pozisyonundayken ayaklarınızı biraz öne alın ve belinizi havaya kaldırın. Dirseklerinizi kırarak çenenizi yere yaklaştırabildiğiniz kadar yaklaştırın, belinizi indirerek omuzlarınızı ve başınızı şekildeki gibi havaya kaldırın. Bir saniye bekleyin ve hareketi tersten yaparak başlangıç pozisyonuna dönün.

3- Oturarak Koşu Hareketi

Bacaklarınız gergin, kollarınız yanlarda olacak şekilde yere sırtüstü yatın. Gövdenizi kaldırırken sola doğru döndürün ve sol dizinizi sağ dirseğinize değdirin. Aynı esnada sağ dirseğinizi de geriye doğru savurun. Başlangıç pozisyonuna dönün ve hareketi diğer tarafa doğru yapın. Bu bir tekrar demek.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir