Kavitasyon ve Quantum Yöntemi İşe Yağ Etitme

Sponsorlu Bağlantılar

Göbeğiniz İçin Çare

Geçmişte de, bugün de gelecekte de kadınların en büyük sorunlarından birisi göbek eritme olacak gibi gözüküyor.Alınan fazla kilolar ve karın bölgesinde biriken yağlar göbek oluşması için yeter.Kadınların güzelliğine gölge düşüren göbek problemi kadınlardan çok şeyler alıp götürüyor.Kadının doğasında güzel görünmek ve mükemmel bir vücuda sahip olmak vardır.Göbek ise kadının doğasına aykırıdır.Çünkü güzelliği ve estetiği tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Fazla alınan kilolar ister istemez yağ yapacaktır ve bunun sonucu olarak da göbek ortaya çıkacaktır.Ancak çözüm arayanlar için bu yöntem işe yarayabilir.İşte göbeğinizdeki yağları etirmede size büyük faydası ve yardımı dokunacak bir yöntem…

En İyi Göbek Eritme Yöntemleri İçin tıklayınız…

Kavitasyon ve Quantum Uygulamaları

Son günlerde hakkında çok konuşulan yöntemlerden biri olan kavitasyon uygulaması, oluşturduğu düşük frekanslı ultrason ses dalgaları ile yağ hücre zarlarını parçalamaya ve açığa çıkan yağın vücuttan atılmak üzere kan ve lenf yoluyla bölgeden uzaklaştırılmasına yardımcı oluyor. Özel Nişantaşı Sculpture Polikliniği’nden Estetisyen Elif Şahin Altun, “Kavitasyon katı ve yerleşmiş olan yağların sıvılaştırılmasına ve bu yağların atılımına yardımcı oluyor. Quantum yönteminde ise elektrikli pedler yardımıyla çalışmayan adalelerin çalıştırılması amaçlanıyor. Bu sayede söz konusu bölgenin kas ve cilt yapısında kısa sürede gözle görülür bir toparlanma gerçekleşebiliyor” diyor.

Bu iki uygulamanın birleştiği yöntemde, kavitasyon çıkışından sonra Quantum uygulanıyor ve kaslar çalıştırılarak sıvılaştırılmış yağların yakılması ve atılması daha kolay bir hale getirilmeye çalışılıyor. Karın, basen, popo ve baldırlardaki yağları 40 dakika içinde parçalayabilen kavitasyon uygulaması doğru bir diyet programı ve Quantum ile birleştiğinde 6-10 seansta 2 beden incelme ve aynı zamanda sıkılaşma sağlayabiliyor. 10 seans kavitasyon ve Quantum’un ücreti 2500– 3000 TL arasında oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir