Kellan Lutz Gibi Vücuda Sahip Olmak

Sponsorlu Bağlantılar

Twilight ve Immortals’ın Kahramanı

Kellan Lutz gibi kaslara sahip olmak ister misiniz.Kellan Lutz bildiğiniz gibi Twilight serisinin vampirlerinden ve yakışıklı oyuncularından birisiydi.Şimdi ise 11 Kasım’da vizyona girecek olan  Immortals (Ölümsüzler) filminin kahramanı olarak karşımıza çıkıyor.Lutz, bu yeni filmi olan  Immortals (Ölümsüzler) için tam olarak 11 kilo kas yapmış.Peki Lutz bu kasları nasıl yapmış?

Kellan Lutz, bu kasları ve formunu her gün 16 yumurta yemeye ve düzenli olarak egzersiz yapmaya borçlu olduğunu söyledi.

Sponsorlu Bağlantılar

Men’s Fitness dergisine henüz vizyona girmeyen Immortals (Ölümsüzler) isimli filmi için nasıl kaslı bir vücut ortaya çıkardığını anlatan 26 yaşındaki yakışıklı oyuncu, yumurtanın yanısıra başka proteinler de alarak 99 kiloya kadar çıktığını ve çok sıkı fitness antrenmanları yaptığını söyledi.

İç mekanların yanısıra dışarda çalışmayı sevdiğini, hatta kayaları fırlatarak kollarını çalıştırdığını belirten Lutz, “Aslında spor salonlarına gitmeyi sevmiyorum. Vücudumu aptallaştırıyormuşum gibi geliyor. Onun yerine sahilde koşmayı seviyorum. Sahildeki egzersiz aletleriyle şınav çekiyorum” diye konuştu.

Immortals’da filmde Yunan tanrısı Poseidon’u canlandıran genç oyuncu, filmde formunu korumak için her gün egzersiz yaptığını, film setinde arkadaşlarıyla en çok şınav çekme yarışı yaptıklarını söyledi.

Kellan Lutz ‘un Sahil Antrenmanı

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir