Oksijen Terapi Kürü İle Göbek Eritme

Sponsorlu Bağlantılar

Göbek Eritme Zamanı

Göbek eritmek özellikle kadınlar için büyük bir problemdir.Çünkü kadınların güzelliğin bir çok şeyi alıp götürmektedir.Kadının doğasında güzel görünmek ve mükemmel bir vücuda sahip olmak vardır.Göbek ise kadının doğasına aykırıdır.Çünkü güzelliği ve estetiği tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Alınan fazla kiloların göbekte yağa dönüşmesi tahammül edilemeyecek bir durumdur fakat bunun da bir çözümü olabilir.Göbeğinizdeki yağları etirmede size büyük faydası ve yardımı dokunacak bir yöntem…

En İyi Göbek Eritme Yöntemleri İçin tıklayınız…

 

Oksijen Terapi Kürü Nasıl Uygulanır?

Oksijen Terapi Kürü, özellikle kavitasyon yöntemiyle birlikte kullanıldığında etkili sonuçlar vermeyi amaçlıyor. Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center doktoru Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Op. Dr. Atilla Alp, “Sadece baş dışarıda şekilde girilen dinlendirici oksijen kapsülünde, 45 dakika boyunca alınan yüzde 98 oksijen, ilk seanstan itibaren etkisini gösteriyor. Oksijen terapi kürü ayrıca; su tutulumunu azaltmaya, cildi temizlemeye, kasları rahatlatarak ağrı ve yorgunluğu gidermeye, metabolizmayı hızlandırmaya, stres ile endişe duygusundan uzaklaştırmaya da yardımcı oluyor” diyor.

Liposuction yaptıracak kadar ileri bir yağ birikimi olmayanlar ama sporla da bu fazlalıkları eritemeyenler için ideal yöntemlerden biri de Multiwell Bölgesel Zayıflama Sistemi. Multiwell (elektrositi-mülasyon, ultrason, vakum, lenf drenaj), incelirken bir yandan da sıkılaşmayı sağlamayı amaçlıyor. Kavitasyon, Multiwell ve Oksijen Terapi Kürü’nden oluşan 5-10 seanslık paket program 1000-2000 TL arasında tutuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir