Burun Estetiği Fiyatları ve Burun Estetiği Resimleri Fotoğrafları

Sponsorlu Bağlantılar

Burun Estetiği

Burun estetiği literatürdeki adıyla Rinoplasti ameliyatı, plastik cerrahinin en karmaşık ameliyatı kabul edilmektedir. Zira burunun kemik, kıkırdak ve deri özellikleri kişiden kişiye çok önemli farklılıklar gösterdiği gibi, burun her şeyden önce nefes alıp vermek gibi hayati fonksiyonu bulunan bir organımızdır. Öte yandan yüzün tam ortasında bulunması nedeniyle de çok dikkat çekici bir konumdadır. Bu nedenle ameliyat sırasında oluşacak milimetre düzeyindeki hatalar dahi çok çarpıcı asimetrilere ve orantısızlıklara sebep olabilmekte ve nefes alma fonksiyonu ciddi anlamda bozulabilmektedir.

Bu bilgiler doğrultusunda rinoplasti ameliyatına karar vermeden önce cerrah seçimi büyük önem taşımaktadır. Buruna estetik olarak biçim verilirken nefes alma fonksiyonunu sağlıklı yerine getirmesini sağlamak gerekmektedir. Bu açıdan bakıldığında burun estetiği ameliyatını gerçekleştiren cerrahın, bilgi birikimi, deneyimi ve estetik yorumu çok önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Burun Estetiği Hakkında (Video)

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği ameliyatı yaptırarak burun üzerinde kaza veya doğuştan oluşan şekil bozuklukları gibi kalıcı yapısal bağların üzerinde oluşan bir takım değişiklikler yaparak ameliyatı yapılabilir. Burun estetik ameliyatı yaptırmaya karar verdiğinizde ameliyat hakkında aklınıza bir çok şüpe gelebilir. Örnek verecek olursak burun estetiği ameliyatı yaptırırsam burnum eskisinden daha kötü olur mu? veya iz kalırmı? sağlık problemleri meydana gelirmi? Cevap kesinlikle hayır.

Burun estetiği fiyatları genellikle hastane ve doktor ücretlerine görede değişim göstermektedir. Burun Estetiği, burun estetiği fiyatları 4000-10000 TL arasındadır.

Öncelikle yabancı ülkelerdeki burun estetiği fiyatları ile başlayalım. ABD de burun estetiği fiyatları 8-10 bin dolar civarında seyrediyor. Ülkemizde ise bu fiyat tl cinsinden 2012 yılı itibarıyla 5000 tl civarıdır. ( 3 bin dolar fiyata tekabül ediyor) Tabi bu verdiğimi burun estetik ameliyat ücretleri ortalama ücretlerdir. Lüks ve seçkin estetik merkezleri ile özel hastanelerde bu estetik fiyatları daha da artabilir.

Burun estetiği ücretlerini belirleyen bir çok faktör vardır.. Bu faktörlerin başında ameliyatınızı yapacak olan cerrah gelmektedir..

Özel bu konuda profesyonel olan bir bir plastik cerrah burun estetiği ameliyatları için daha yüksek bir ücret talep edecektir.. Yüksek fiyat isteyen bir cerrah bu ameliyatı en iyi yapacaktır diye bir kaide kesinlikle yoktur.. Bu duruma aldanmayın araştırmalarınızı oldukça geniş tutun..

Türkiyede burun estetiği ameliyatları oldukça fazla yapılmaktadır.. Ne kadar fazla ameliyat cerrahın o kadar tecrübe kazanmasını sağlayacaktır. Burun estetiği fiyatlarındaki bir başka kriterse ameliyatın yapılacağı hastanedir.. Türkiyede en iyi hastanelerden birisi olan Amerikan hastanesinde yapılacak bir burun estetiği ameliyatı ile sıradan bir hastanede yapılacak olan burun estetiği ameliyatı arasında elbetteki fark olacaktır.. Bu hastanelerde yapılacak bir operasyonda komplikasyon olabilme ihtimali yok denebilecek kadar azdır..

Burun estetiği ameliyatlarının ücretini belirleyen bir diğer faktör ameliyatın tekniğidir.. Uygulanacak olan teknik ameliyatın başarısını yüksekticektir. Tüm bu faktörlerin göz önünde bulundurulması ameliyat ücretlerinin neye göre değiştiği konusunda sizlere fikirler vermiştir. Araştırmalarınızı bu yönde yaparak dhaa verimli bir ameliyat geçirmenizi tavsiye ediyoruz..

 Burun Estetiği Fotoğrafları Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıdaki resimler internetten derlenerek bilgi amaçlı ve örnek teşkil etmesi açısından verilmektedir.

estetik, burun estetiği, ameliyat, güzellik

estetik, burun estetiği, ameliyat, güzellik

estetik, burun estetiği, ameliyat, güzellik

estetik, burun estetiği, ameliyat, güzellik

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    Ferid
    11 Ağustos 2015 - 12:48

    burnumu kisaldmaq isteyirem Qiymetini bilmek isteyerdim .Ve Bu emeliyati Etmek Neçe yaşinda etmek lazimdi ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir