İbrahim Saraçoğlu’ndan Sigaranın Zararlarını Azaltan Özel Detoks Tarifi

Sponsorlu Bağlantılar

Sigara İçenler İçin Nikotin Zararlarını Azaltan Detoks

Sigara içenlerin vücutlarına aldıkları nikotin başta kanser olmak üzere bir çok hastalığın ana kaynağı. Ancak bu nikotinin zararlarını azaltan bir kür tarifi İbrahim Saraçoğlu tarafından verildi. Nikotinin zararlarından arındıran bu kür sayesinde sigara içenler sigaranın zararlarından daha az ettiklenmiş olacak.

Sigarayı bırakamayanlar için sigaranın zararlarını en aza indiren bitki tere otu. Bu tere otunu her ay 5 defa olmak üzere tüketmelisiniz. Bir bağ tere otunu bir gün boyunca tüketmeniz gerekiyor. Ve bunu bir ay içerisinde 5 güün uygulamalısınız. Burada bilmeniz gereken şey, tere otunu yalnız başına tüketmeniz şartıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tere otu

Tere Otu Kürünün Uygulanışı

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu tarafından verilen bilgiye göre 1 bağ tere otunun yarısını öğleden önce, diğer yarısını da öğleden sonra tüketmeniz gerekiyor. Tadını beğenmeyenler üzerine limon sıkarak da tüketebilir.

Bu uygulamayı 5 gün yapıp bırakacaksınız. Bu kürü uygularken idrara çıkıldığında yanma hissedilebilir fakat bu zararlı bir şey değil. Bunun nedeni terenin aynı zamanda idrar yollarını da temizliyor olması. Bu kürü uygulamaya başlayanlar balgam çıkartmaya 2 ve 3. gün başlar ve bu da daha rahat nefes almalarına yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir