Ne yaptıysam bitlerden kurtulamadım, saçımdaki bitler nazardan olabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Sizden gelen soru: 

Bitler saçımda sürekli devam ediyor ve her yolu denedim ne yaptıysam olmuyor çıkmıyor saçımdan saçımı çok beğeniyorlar nazardan olabilir mi ? lütfen çok lazım acill 🙁 BİTLERLE SAVAŞIYORUM 🙁 ?

Cevap:

İnatçı bit sorununa çözüm

Bitlerden kurtulmak için her yolu denediğinizi düşünüyorsanız ve hala bitlerin geçmediğini görüyorsanız bitlere neden olan başka bir sağlık problemi ile karşı karşıya olabilirsiniz. Bu yüzden bir doktora görünerek bit sorununa neden olan başka bir sağlık probleminizin olup olmadığını öğrenin.

Saçlarınız çok güzel olduğu için nazar değmiş ve bitlerin nazardan dolayı olduğunu düşünebilirsiniz ancak nazar da değmiş olsa bite neden olan sorunu bulup tedavi uygularsanız bitlerden kurtulursunuz. Bu yüzden nazar konusuna takılıp kalmamanızı öneririz.

Ayrıca aşağıdaki linkten bit için etkili ve doğal yöntemlere de göz atın. Bu yöntemleri de uygulayabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Bitlerden Kurtulmanın Doğal Yolları ve Bitkisel Öneriler

rp_saç-biti-bitlenme-bit.jpg

Bit tedavisi için öneriler

12 aylıktan küçük bebekler için ya da hamileyseniz veya emziriyorsanız ya da hassas bir cildiniz varsa, bir doktora danışınız. Kimyasal ilaçlarla temizleme yerine elle toplama önerilebilir. Saç biti ilaçları reçetesiz olarak eczanelerden satın alınabilir. Belirtilen kullanım talimatlarına uyunuz. Kullanılan ürünlerin göze kaçmamasına dikkat ediniz;gözleri bir havlu ya da elbezi ile kapatınız ve urunu uygularken eldiven kullanınız. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir