Süsen Bitkisinin Cinselliğe Etkisi

Sponsorlu Bağlantılar

Doğadan Gelen Bitkiler

İnsan sağlığı için çok önemli yere sahip olan bitkiler sayısız kullanım alanı ile insanların her türlü ihtiyaçlarına cevap veriyor.Her türlü hastalık için bir çare sunan şifalı bitkiler ilaç yapımı için ana maddedir.Şifalı bitkilerin cinsel hayata olan etkileri de bulunmakta.Bitkiler üzerine anlatılan senaryolardan sizde duymuşsunuzdur kesinlikle ancak biz size efsanelerden değil bitkilerin gerçek etkilerinden söz edeceğiz.

Cinsel gücü artıran 18 bitki

Sponsorlu Bağlantılar

Süsen kökünden güç alın

Süsen bitkisi sadece erkek için değil her iki cins için de cinsel kaynaktır.Süsen bitkisinin kökünden elde edilen toz, her iki cins için de güçlü bir afrodizyaktır.Bu toz ile cinsel gücünüzü artırabilir ve hayatınıza yeni renkler getirebilirsiniz.

Süsen kökünün cinselliğe olan katkısının yanı sıra başka kullanım alanları da vardır. Süzen kökünü toz haline getirip düşük oranlarda kullanmak dahi balgam ve idrar söktürücü görevi görür. Yüksek dozları ise kusturucu etki gösterir.

Süsen kökü aynı zamanda yara iyileştirici etkiye de sahiptir. Yaraların üzerine süsen tozu serpildiğinde iyileştirici etki gösterir. Mide ve bağırsak gazlarının giderilmesi için de süsen kökü kullanılır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

  admin
  24 Temmuz 2017 - 07:40

  Süsen bitkisini günlük 2 gramdan fazla olmayacak şekilde ve tok karnına kullanmanız önerilir.

  buenyamin
  24 Temmuz 2017 - 03:47

  ne kadar miktarda nezamanlari alinacak??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir