Spermlerin Yumurtaya Ulaşması

Sponsorlu Bağlantılar

Spermlerin ve Yumurtanın Halleri

İnsan yumurtasının şeklini ve spermlerin bu yumurta üzerine ilk yerleştiği anı ve spermelerin yumurta içine girdikten hemen sonraki halini merak ediyorsanız işte size mikroskopik resimlerle o anlar.

Koronal Hücreleri ile İnsan Yumurtası

Fotoğrafta bir iğnenin üzerinde konmuş İnsan Yumurtasını görüyorsunuz. Yumurta hem Sperme tuzak kurup tutunmasını sağlayan hemde onu koruyan ağımsı bir yapıyla örtülü. İki Koronal Hücresinin Yumurtaya yapıştığı görülüyor…

Vücudumuzdan 15 muhteşem görüntü

Sponsorlu Bağlantılar

İnsan Yumartası üzerinde Sperm

Spermler Yumurtaya girmeye çalışıyor…

Vücudumuzdan 15 muhteşem görüntü

İnsan Embriosu ve Sperm

Bir Dünya Savaşını andıran bu görüntü bir Spermin Yumurtaya ulaşmasından 5 gün sonraki hali… Kalan Spermler hala Yumurta etrafında takılmaya devam ediyor.

Vücudumuzdan 15 muhteşem görüntü

Sarı renkli görüntü

6 günlük İnsan Embriyosu rahim duvarında…

Vücudumuzdan 15 muhteşem görüntü

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

  aleyna izbul
  06 Nisan 2012 - 17:04

  bu ne olum.valla biz şimdi bakıyoz ama büyüyünce hem aşık olduğun kişiyle evlenmek istersin.ama bunları görünce istemeyebilirsin.çünkü iğreeeeeeeençç.

  ali
  14 Haziran 2010 - 13:24

  mer.hocam sizden bir ricam olacak ben normalde dışarı boşalıyordum,ama dün korunamadım boşaldım,eşime söyledim, 1 kaç,dk sırt ütü durdu ve ayağa kalktı onasöyledim git temizlen ama oda çocuk olsun diye lavaboya gitmiş gelmiş yani temizlenmemiş ayaklarını yukarı kaldırmış 10 veya15dk tutmuş ve şey diyor 13 ve15 günler arası doğurganlk zamanı diyor hamile kalmış olabilirmi sabah kalktığında iç çamaşırı az su gibi olmuş bu neyin belirtisi ve normalde eşimde akıntı geliyordu bu yumurtalarının iyi çalıştığının göstergesimi bana bu konuda ne olur yardımcı olursanız sevinirim ve 1 tane oğlumuz var sezeryenle gerçekleşti şuan 1.5yaşında böyle birşey olursa risklimi eşimi kaybetmek istemiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir