Göbek Yağlarından Kurtulun

Kadınların etekleri genellikle yaz ayları gelince tutuşmaya başlar.Çünkü göbek eritme derdi iyiden iyiye kendisini hissettirmeye başlamıştır.Kışın alınan fazla kilolar ve yağlar sonucunda ortaya çıkan göbeğin bir şekilde eritilmesi gerektiğini bile kadınlar bunun fazlası ike farkında.Peki bu göbek nasıl eritilecek?

Sponsorlu Bağlantılar

Göbek eritmek isteyenler için en etkili yöntemlerden birisi de Ultrasonik liposuctionyöntemidir.Şimdi bu yöntem ile nasıl göbeğinizi eritebileceğinize bakalım…

En İyi Göbek Eritme Yöntemleri İçin tıklayınız…

Ultrasonik Liposuction Nasıl Uygulanır?

Yeni uygulanan yöntemlerden biri olan ultrasonik liposuction, yağa şekil verme olarak tanımlanıyor. Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yakup Avşar, “Estetik cerrahide yağ, altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Karın ve bel bölgesine yapılan ultrasonik liposuction ile bel bölgesindeki simit giderilmeye, karın düz hale getirilmeye çalışılıyor. Yağda yapılan şekillendirmeyle de karın kaslarındaki baklava dilimi şekli de ortaya çıkarılmış ve bel oluğu oluşturulmuş oluyor” diyor.

Ultrasonik liposuction’da klasik liposuction’dan farklı olarak; önce liposuction yapılacak bölgeye ultrasonik ses dalgası veriliyor ve yağların parçalanması sağlanıp ince kanüllerle yağ vakumlanıyor. Alınan yağlar, ihtiyaca göre yine kişinin vücudunda değişik bölgelerde kullanılabiliyor. Uygulamanın ücreti bölgeye ve yapılacak işleme göre 4500–8500 TL arasında değişiyor.