Kategoriler
Soru / Cevap

13 Yaşındaki Kız Kaç Kilo Olmalı?

Sizden gelen soru:

13 yaşındaki kızlar kaç kilo olmalı? *

Cevap:

13 yaşında bir kısın kaç kilo olması gerektiğini size söyleyebilmemiz için boyunuzu ve kilonuzu da bize söylemeliydiniz. Bu şekilde ideal kilonuzun ne olması gerektiğini size söyleyebilirdik. Ancak 13 yaşında ideal boy ve kilonun ne olması gerektiği konusunda bilgiler vermeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Örneğin 13 yaşındaki bir kızın 40-45 kilo arasında olması ve boyunun da 145-155 cm olması idealdir.

Ayrıca bakınız: 13 Yaşında 45 Kilo Normal Mi?

boy, uzama, kız, erkek

Örnek hesaplama:

13 yaşında, 45 kilo ve 150 cm boyunda bir kız için kilo hesaplaması aşağıdaki gibidir;

1.  1.37 metrekare
  2.  36 kg
  3.  43 kg
  4.  20 kg / metrekare

Kilonuz tamamen normal

Boyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

“13 Yaşındaki Kız Kaç Kilo Olmalı?” için 80 yanıt

Merhaba arkadaşlar ben 13 yaşındayım boyum 1.60 kilom 52 ?
Kilomun fazla olduğunu düşünüyorum ama 45 olucam ve kilolular kendini bırakmasın her zmn güçlü dursun .

13 yaşındayım 1.50 boyum ve 40 kiloyum uygunmu

Merhabalar ben de 13 yaşındayım boyum 1.48 kilom 44 sizce iyimi ben kilomu beğeniyorum ama boyumu çok sıkıntı yapıyorum kısa mıyım acaba…

ya ben 14’üme yeni girdim ama boyum 168 cm kilom 66 yardım edin nasıl zayıflamam gerek acaba

Üzülmeyin kızlar benımde boyum 150 ve 47 kiloyum ve 13 yaşındayım ailem kilomun 18 yaşındakı bir kızın kilosu olduğunu söylüyor çok üzülüyorum ama pek de kafama takmıyorum sizde kafanıza takmayın ???

ben 13 yaşındayım ağustosta doğum gnüm kilom 43 oyum ise 1.50 ama arkadaşlarımdan en kısası benim sizce neyapmalıyım hep spor ypıyorum ama işe yarımıyı en en azından boyumun 1.60 olmasını istyorum ne yapmalıyım

13 yaşındayım boyum 155 kilom 48 yasitlarima göre cok kisa duruyorum çok problem ediyorum kendime lutfen yardim edin 165 olmak istiyorum ama sanirim bu mumkun degill:((

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RenkliNOT