Annem bana kızdıysa ona ne yapmalıyım?

Anneniz size kızgın ise tek yapmanız gereken onun bu kızgınlığını giderecek basit bir kaç şey yapmaktır. Anneler dayanmaz hemen affeder…

Sponsorlu Bağlantılar

Sizden gelen Soru:

Yani annem bana kızgınsa ona ne yapmam gerek?

Cevap:

Anneler neden kızar?

Hiçbir anne çocuğunun kötülüğünü istemez. Her zaman çocukları için en iyisini isterler. Bu yüzden onları hayat boyu eğitmeye çalışırlar. Çocuğunun mükemmel olması için eğitim verirken bazen kızabilirler. Yada çocuklar bir şeyleri yanlış yaptıklarında anneler çocuklarına kızarlar.

Annelerin çocuklarına kızma nedenleri çocuklarının o yanlışı bir daha yapmaması içindir. Hatasının farkına varsın ve bu gibi hatalara düşmesin ister. Bu yüzden bazen güzel güzel anlatır bazen de sabrı taşar ve çocuğuna kızar.

anne

Peki anne çocuğuna kızgınsa çocuk ne yapmalı?

Çocuklar da annelerinin kendilerine kızmalarından ötürü kırılabilir veya annelerine küsebilirler ancak küsülecek en son varlık annelerimizdir. Hayatımız boyunca hiç bir şekilde hakkını ödeyemeyeceğimiz annelerimiz bize kızdığı zaman bir süre kızgınlığının yatışmasını beklemeliyiz.

Annenizin kızgınlığı biraz yatıştıktan sonra gidip annenizin gönlünü alın. Yaptığınız hatadan dolayı pişman olduğunuzu ve bir daha o şekilde olmayacağını ona söyleyin. Hatanızı kabul etmek gibi erdemli bir davranış sergilemeniz ve annenizden özür dilemeniz kesinlikle sonuç verecektir ve anneniz sizi affedecektir. Annesini çok kızdıranlar ise ona küçük bir hediye yada bir çiçek ile bu işi kesinlikle halledecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(4) Yorum

  elifnur
  30 Haziran 2017 - 13:22

  annem ben etrafı toplamıyom diye bana kızıyor bende ona hep bana kızıon diyom o üzülüyo ve kızıyor ne yapmalıyım acaba

  Elifsu
  16 Mart 2017 - 19:08

  Annemin 50 tlsini kaybettim bana cok kızdı bana bela okudu beni affetmicek herhalde bani bağırarak ve sinirli bir şekilde cağırıyor ben odamda ağladım arkadaşlarımlada buluşmama felan yasakladı sadecd okula gidebilicem evde mahsur kaldım yardım edinn yha sinirim bozuldu😥😥😰😰😢😢😨😨😬😬

  irem
  26 Ağustos 2016 - 21:27

  ben çok kötü bişey yaptımve annem beni affetmiyor ve affetmicekte galiba

  safi
  26 Haziran 2015 - 14:06

  annem kiziyo ama sonrada affetmiyo daha cok kiziyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir