En güvenli sosyal paylaşım siteleri hangileridir?

En popüler sosyal ağ sitelerini öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sizden gelen soru:
En güvenli sosyal paylaşım siteleri hangileridir?
Cevap:

En popüler sosyal paylaşım siteleri ve en güvenilir sosyal paylaşım sitelerini sizler için sıralayacağız. Bu sıralamayı yaparken öncelikle Türkiye’de kullanım popülerliği göz önünde bulundurarak yapacağız.

Facebook

Hiç şüphesiz dünyanın en popüler ve en çok kullanıcıya sahip sosyal ağ sitesi Facebook’tur. NEredeyse sanal kimlik haline gelen Facebook hesapları, kişisel kullanımın yanı sır ticari kullanımlar için de sıklıkla kullanılıyor. Eğer Facebook gizlilik ayarlarını doğru yaparsanız fazlasıyla güvenlidir. Facebook üzerinde fotoğraf ve video paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca kendinize ve web sitenize özel sayfalar oluşturabiliyorsunuz.

Twitter

Twitter ise Facebook’dan farklı olarak haberleşme odaklı bir sosyal ağdır. Kendinizi 140 karakterle ifade ettiğiniz, gündemi takip ettiğiniz, ünlüleri ve haber sitelerini takip ettiğiniz bir sosyal ağdır.

Instagram

Instagram ise fotoğraf odaklı bir sosyal ağ sitesidir. Çektiğiniz fotoğrafları çeşitli filtrelerle paylaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda dünyanın dört bir yanında ünlüleri takip edebiliyorsunuz.

Google+

Facebook ile aynı kategoride yer alan Google+, ülkemizde Facebook kadar kullanılmasa da dünya genelinde çok popüler bir sosyal ağdır. Google+ üzerinde fotoğraf ve videolar paylaşabiliyor ve özel sayfalar oluşturabiliyorsunuz.

YouTube

Sponsorlu Bağlantılar

YouTube ise dünyanın bir numaralı video izleme ağıdır. Kullanıcılar tarafından yüklenen videolar izleyebilir ve çeşitli sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Kendiniz de videolar ekleyebilirsiniz. Film izlemek, müzik dinlemek ve amatör videolar izlemenin en iyi yoludur.

Pinterest

Yaratıcı bir fikriniz var ise bunu en iyi şekilde Pinterest üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. Görsel paylaşımı üzerine kurulu olan bu sosyal ağda, dilediğiniz türden haberi ve ipucunu bulabilirsiniz. Genellikle fikirlerin paylaşıldığı bir ağdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir