Fruit Ninja Oyununu Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Soru: Fruit Ninja isimli cep telefonu oyununu nasıl ücretsiz indirebilirim?

Cevap:

Fruit Ninja isimli oyun mobil platformalar için geliştirilmiş bir meyve kesme oyunudur.Bu oyun bir çok mobil platform için hazırlanmıştır.Android için, iOS (iPhone) için ve BlackBerry için çıkarılmış versiyonları bulunmaktadır.Bu oyunun benzer versiyonları Symbian ve WP7 içinde bulunmaktadır.Fruit Ninja oyununu ücretsiz bir şekilde indirmeniz mümkün değil. Çünkü oyun ücretli bir şekilde indirilebilmektedir.

Fruit Ninja

Android İçin İndirme

Bu oyunu Android için ücretsiz bir şekilde indirmek mümkün değildir çünkü oyun ücretlidir.Eğer ücretli bir şekilde indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkten Android Market’e gidip telefonunuzu eşleştirerek satın alıp telefonunuza indirebilirsiniz.Eğer Market ile telefonunuzu eşleştirmemiş iseniz cep telefonunuzda yüklü olan Android Market uygulamasına girerek Furit Ninja oyununu aratın ve satın alarak telefonunuza indirin.

Android için fruit ninja

iPhone İçin İndirme

App Storu’u aşağıdaki linkte ziyaret ederek telefonunuza oyunu satın alarak indirebilirsiniz.Tabi App Store hesabınızın da olması gerekir.

iPhone içi fruit ninja

BlackBerry İçin İndirme

Aşağıdaki linkten BlackBerry App World’u ziyaret ederek yada telefonunuzdan giriş yaparak yine ücretli bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.Tabi burada da hesabınız olması gerekiyor.

Ninja Fruit Bash İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir