Hayal dünyasında yaşıyorum, normal mi? Ne yapmalıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

Sizden gelen soru:

Hayal dünyasında yaşayabiliyorum. Bir oda düşünün odanın içine istediğimi yerleştirip istediğim gibi oynatabiliyorum ve bende oyun istedim. Duygularimi üst sınırda yasiyorum bunu. Bundan üç dört yıl önce kendi odamda kendi hayal dünyamda yaşıyordum ama gerceklerden kopmadım hiç. Her seyi kendim yapiyordum ve bunun farkindaydim. Aradan biraz zaman gecti ve bu alışkanlık haline dönüşen şeyi biraktim. Hem de sadece irademle. Şu an ise gözümün önüne koyduğum hayallerimi çok rahat bulunduğum ortama dökebiliyorum. Basit bi şey belki ama .. Size danışmak istedim.ve uzaya madde boyutlarina çok fazla ilgim var. Normal demi bunlar ??

Cevap:

Sizin durumuz normal ve sıradan insanların durumlarından biraz farklı. Ancak bu farklılık iyi yönde bir farklılık. Yani diğer bir deyişle size özel yetenekleriniz olduğu açık.

hayal, hayat etmek

Bu durumunuzun farkında olmanız aslında çok güzel bir şey. Fakat bu yeteneklerinizi geliştirmek ve daha da ileriye gitmelisiniz. Bunun için de profesyonel yardım almanız gerekir. Sizde olan bu yeteneği keşfedip bu yeteneği doğru bir şekilde geliştirmelisiniz. Her insanda olmayan özel yeteneklerden sizde olabilir. Bu yeteneğiniz yardım olarak ortaya çıkarabilir ve kendinizi bu alanda geliştirebilirsiniz.

Size tavsiyemiz öncelikle bir psikoloğa giderek durumunu anlatmanız ve sizi doğru bir şekilde yönlendirmesini sağlamanızdır. Yada öğretmeninize veyahut çevrenizde bulunan benzeri insanlardan sizi yetenekleriniz doğrultusunda yönlendirmesini isteyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir