26 yaşındayım minyon tipliyim giyim için yardım eder misiniz?

Soru CevapCategory: Moda26 yaşındayım minyon tipliyim giyim için yardım eder misiniz?
Anonymous sordu 1 sene önce
Sponsorlu Bağlantılar

1 Cevap
admin Staff cevapladı 1 sene önce

Minyon tipliler nasıl giyinmeli sorusuna daha önce cevap vermiştik.

Detaylı bilgi: Minyon tipli kadınlar nasıl giyinmeli?

1.Pantolon Meselesi

Son zamanlarda moda olan pantolonlar genelde ayak bileğinin biraz üstünde bitiyorlar. Birçok kadının kombinlerini süsleyen bu pantolon ne yazık ki minyon tipli kadınlara göre değil. Minyon tipli hanımların daha uzun bir görünüm yaratabilmesi için ayak bileklerini kapatan pantolonlardan yardım almaları gerekiyor.

2.Dar Kıyafetler

Bol kıyafetlerin içinde kaybolmak size göre değil. Vücut hatlarınızı ön plana çıkaran kıyafetlerden çekinmeyin. Onlar sayesinde daha uzun görünürsünüz.

3.Kombin Önerisi

Mini etekler, şortlar ve elbiseler kesinlikle daimi dostlarınız. Bacak boyunuzu açıkta bırakan bu modellerle daha uzun görünebilirsiniz.

Kombin önerimiz ise bu sene çok revaçta olan crop-top üstlerle yüksek bel bir eteğinizi, ya da şortunuzu kombinlemek. Böylece çok daha uzun olduğunuz algısını yaratacaksınız.

4.Ayakkabılar

Kesinlikle uzak durmanız gereken ayakkabılar hemen bilekte biten ayakkabılar. Bu ayakkabılar bacakları olduğundan daha kısa gösterir. Yani ne yazık ki yaz aylarının en sevgili ayakkabısı bilekten bağlı topuklulardan uzak durmanız gerekiyor.

Bacak boyunuzu daha uzun göstermek için anında görünür bir etki sağlayacak iki ayakkabı önerimiz var. Bunlardan birincisi sivri topuk ayakkabılar. Bunlar her ne kadar toplumda fazla şık olmayan, çirkin ayakkabılarmış gibi lanse edilse de aslında kadınlar için çok şık bir tercihtir.

Bir diğer ayakkabı önerimiz ise ten rengi stilettolar. Stiletto zaten bütün ayağınızı açıkta bırakır ve ince topuklarıyla daha uzun bir profil çizmenize yardımcı olur. Ten rengi stilettolar ise bu profili iyice destekler.

5.Uzun Saç? Kısa Saç?

Vücudunuz küçük diye saçlarınız da az olacak diye bir şey yok. Ama yürüyen saç gibi görünmemek için saç uzunluğunuzu orta düzeyde tutmakta yarar var. Omuzlarınızın biraz altında biten, çok kabarık olmayan saçlar sizi en güzel şekilde tamamlayacaktır.

6.Uzun Elbise Meselesi

Minyon tipli hanımların kafasında genelde uzun elbise giyemeyeceklerine dair bir kural vardır. Halbuki maksi elbiseleri de rahat bir şekilde gardrobunuza dahil edebilirsiniz. Alacağınız maksi elbiselerde dikkat etmeniz gereken tek şey boynunuzu açıkta bırakması. Cesaretli hanımlar için dekolte bu aşamada iyi bir tercih olacaktır ama dekolte vermek istemeyenler de boynunu kıyafet ve saçlardan arındırarak daha uzun görünebilirler.

Cevabınız