40 inç TV önerir misiniz?

Soru CevapCategory: Teknoloji40 inç TV önerir misiniz?
Refik İlhan sordu 11 ay önce

Sayın adminim, geçen yıl televizyonumu sizin öneriniz ile almıştım o kadar memnun kaldımki, Rabbim sizden razı olsun,
Bu defa salon dediğimiz misafir odası için televizyon almak istiyorum, ancak bunun için 1800 TL kadar bütçe ayırabiliyorum. Marka olarak yine Samsung veya LG düşünüyordum, ancak yaptığım araştırmalarda bunların fiyatları çok yüksek, kredi kartında taksit sayısının 6 ya indirilmesi benim gibi alım gücü düşük insanlar için çok kötü oldu, zira 1000 tl peşin ödeyip kalanını 9 taksite böldürmeyi düşünüyordum. Eskişehir’de Bir Vestel satıcısı “40UA9300 40″ 4K tv yi 1000 tl peşinat ile kredi kartına 100 TL lik 6 taksit ve geri kalan 2 taksitini de bu taksitlerin sonuna yine 100TL lik 2 senet yapabileceğini söyledi.

Size o kadar güveniyorum ki sizin olurunuzu almadan bu yükün altına girmek istemedim. Aslına bakarsanız herşeye rağmen gözüm yinede Samsung veya LG de… 4K olması da şart değil Smart, kablosuz internet ve full HD 40” olsun benim için yeterli.Geçen yıl sizin öneriniz ile harıka bir tv sahibi oldum bu yılda sizin onayınızı almadan TV almayacağım
Yorumlarınızla bana destek olursanız o kadar sevineceğim ki.
Saygılarımla…

Sponsorlu Bağlantılar

2 Cevap
admin Staff cevapladı 11 ay önce

Merhaba Refik Bey,
Detaylı bir araştırmanın ardından yarına kadar size buradan cevap vermeye çalışacağım. 

admin Staff cevapladı 11 ay önce

Merhaba Refik Bey, 
 
Yaptığım araştırmalar neticesinde sizin bütçenize uygun iki adet Samsung TV tespit ettim. Ancak bu televizyonları Eskişehir’deki mağazalardan bulabilir misiniz bilmiyorum? 1800 TL altındaki bu fiyatlar internet fiyatlarıdır. Eğer internetten satın alabilirseniz daha iyi olur. Eğer internetten satın alamıyorsanız vereceğim ürün kodlarını bulunduğunuz şehirdeki teknoloji mağazalarında giderek sorun. 
 
Bu iki televizyondan Samsung 40J5270 olanı öneririm. Çünkü diğeri Tizen işletim sistemi ve yeni olduğu için sıkıntı çıkarabilir. 
 
Televizyonlar şunlar;
 
Samsung 40J5270 40″ 102 Ekran Full HD Smart Uydu Alıcılı Led TV
Samsung 40K6000 40″ 102 Ekran Full HD Uydu Alıcılı Smart[Tizen] Led TV

Cevabınız