Android arama ve mesajları takip edebileceğim bir uygulama var mı?

Soru CevapCategory: MobilAndroid arama ve mesajları takip edebileceğim bir uygulama var mı?
Muttalip sordu 7 ay önce

iyi günler, nişanlımın telefonuna kolay erişemiyorum eriştiğim taktirde de kısa süreli bakabiliyorum. Bazı süphelerim var ama doğruluğu konusunda net değilim o yüzden kendisine yanlış bir şey yansıtmak istemiyorum.. sizden isteğim, kendisinin telefonunu arama ve msjlarını  kontrol edebileceğim androit bir uygulama, veya mauel bir yol var mı nasıl yapabilirim. Teşekkür ederim..

Sponsorlu Bağlantılar

1 Cevap
admin Staff cevapladı 7 ay önce

Nişanlınızın Android telefonuna keylogger uygulaması yükleyerek mesajlarını ve aramalarını takip edebilirsiniz. Ancak bunu gizli bir şekilde yaptığınız için yasal bir suç olduğunu da bilmeniz gerekir. 
 
Bu takip işini yapacak keylogger uygulamalarından birisi kidLogger uygulamasıdır. Aşağıdaki linkten uygulamayı indirebilirsiniz. 
 
http://kidlogger.net/soft-andr-download.html
 
Ücretli olarak sunulan uygulamalardan ise mpsy uygulamasını öneririz. Aşağıdaki linke tıklayarak detaylı bilgi alabilir ve uygulamayı satın alabilirsiniz. 
 
https://tr.mspy.com/product.html
 
Diğer bir uygulamada ücretli olan SPYERA isimli uygulamadır. Aşağıdaki linkten ilgili uygulamanın sayfasına gidebilir ve satın alarak telefona yükleyebilirsiniz. 
 

Android Spy App

Cevabınız