Anne ve babamdan şiddet görüyorum, psikolojim bozuldu ne yapacağım?

Soru CevapCategory: YaşamAnne ve babamdan şiddet görüyorum, psikolojim bozuldu ne yapacağım?
Ayşe Dündar sordu 1 sene önce

Annne ve babamdan şiddet görüyorum .PSikolojim pozuldu.Az önce psikoloji bozuk olanlarda gorulenlere baktim.Hepsi bende var.14 yaşındayım bana baski yapiyorlar.Ve hiçbir ihtiyacımı almiyorlar.Bana verdikleri sozleri tutmuyorlar.Ben herşeyden korkmaya basladim.O yüzden annemle yatiyorum.Beni gittikleri hicbir yere goturmuyolar ve beni dışlıyorlar.Bugün bayramin ilk gunu.2016: bensiz bir yere gitmişler beni ağlattılar.Bide aksamuyandircaz dedi.Ya bu nedir? Anneme intihar etcen,kendimi kescem diyorum.Aman kesersen kes bizde kulturuz.Dunyada bi kopek eksik olur diyor.Canta alcam okul cantam yok.Baya eskidi.Ne cantasi be diye çemkirip.Beni sacimdan tutup yere carpiyor.Titriyorum ve agliyorum bunu yazarken.Bana yardim edin napicam ben hepsi gercek yalan söleme demeyin ne olur hepsi dogru.Ben bi gun bile gulmedim.Bana cok zor bu yasam NAPİYİM BN arkadaşlar sosyal hizmetlere başvursam onlar beni yurda yatirsalar.Bunu onlara dedim orda doverler dedi.Arkafaslar napcagimi ve yurtta doverlermi bu 2sorunun cvbini yazarsaniz cok sevinirim.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Cevap
admin Staff cevapladı 1 sene önce

Öncelikle geçmiş olsun. Size ne yapacağınız konusunda ilk tavsiyemiz bir psikoloğa gitmeniz yönündedir. Psikolojiniz bozulduğu için profesyonel destek almanız gerekir. Psikolog sizin durumunuz ile ilgili devletin yapması gereken bir durum var ise size yol da gösterecektir. 
 
Yutlarda dövme konusuna gelince ise, bütün yurtlarda bu tarz şeyler oluyor demek yanlıştır. Yurtlarda kimseiz çocuklara şiddet uygulandığı haberleri medya da ara sıra çıkabiliyor ancak artık eskisi gibi değil. Cep telefonuna kaydedip internette paylaşılma riski olduğu için bu tür şiddet olayları çok azaldı. 

Cevabınız