Annem ile babam küsler, onları barıştırmak için ne yapmalıyım?

Soru CevapCategory: Anne ve ÇocukAnnem ile babam küsler, onları barıştırmak için ne yapmalıyım?
sıladenoyee sordu 1 ay önce

merhaba   benim annem ve babam hep küs babam işe gitmiyor annem salonda uyuyo babam balkon odasında uyuyo ben annem ve babamın küsmesine çok üzülüyorum çok ağlıyorum annem de biliyo bu kavgadan önce ben çok etkilendiğim için annem babamla barışmıştı babam hep kendini affettirmeye çalışıyo ama bunda babamda küs 2 gün barışlar 1 gün küs resmen ben daha 11 yaşındayım ve bu durum benim hayatımı her yönden ok etkiliyo babam balkon odasında uyuyo ve hep balkona çıkıp sabaha kadar bonzai kristal içiyo annemde uyumuyo babama bişe olur diye babam işe gitmiyor hiçbir işi beğenmiyo ben çok üzülüyorum hep namazımı kılıyorum zikirlerimi çekiyorum duam hiç eksik olmuyor ama bu durumu anlayamıyorum nolur bana yardım edin inşallah annem ve babam en kısa sürede barışırlar

Sponsorlu Bağlantılar

1 Cevap
admin Staff cevapladı 1 ay önce

Anneniz ile babanızın bu kavgalarını bitirmek için sizin üzerinize düşen tek şey, bu kavgalardan ne kadar etkilendiğinizi onlara belli etmektir. Çünkü anneniz ve babanız ne olursa olsun sizin üzülmenizi istemezler. Bu yüzden onlara nasıl etkilendiğinizi göstermeniz gerekiyor. Peki nasıl? 
 
Size tavsiyemiz, bir kalem kağıt alın ve hem annenize hemde babanıza bir mektup yazın. Bu kavgalardan nasıl etkilendiğinizi, psikolojinizin nasıl bozulduğunu, ne kadar üzüldüğünüzü, babanızın ve annenizin içinde bulundukları durumun sizi nasıl etkilediğini, babanızın işe girmemesini, onlar için nasıl dua ettiğinizi vb mektupta anlatın. Bu mektupları annenize ve babanıza uygun bir zamanda verin. Bütün bunlar karşısında duyarsız kalamazlar ve sizin hatrınıza bu küslüğe son verirler. 

Cevabınız