Bakireyim, zevk suyu ile hamile kalınır mı?

Soru CevapCategory: Anne ve ÇocukBakireyim, zevk suyu ile hamile kalınır mı?
Anonymous sordu 2 sene önce

merhaba lutfen yardımcı olur musunuz çok ihtiyacım var ve çok korkuyorum adetim 27 sinden 27sine oluyor ve galiba yumurtlama dönemi 12 veya 13 şubata denk gelmiş biz bunu nişanlımla bilmiyorduk ve ben bakireyim hala 12-13 şubat tarihlerinde nişanlımla şöyle bir ilişki yaşadık 2cm benim içime girdi geri çekme yöntemini yaptı üzerime boşalmadı ama ikimizinde zevk suyu çok fazlaydı bazen onun zevk suyunun içinde sperm olabiliyormuş ve yumurtlama döneminde bu spermler iceri çekiliyormuş bunları yeni öğrendik ve çok korkuyoruz ilişkinin üstünden 5 gün gecti bende hiç belirti yok ve iki ilişkiden hemen sonra da ben hemen koşup duş aldım yıkadım üstten suyla. sadece her zaman akıntım olur ve koyu sarı da olabiliyor bazen iki gün önce de böyle koyu sarı bir akıntım oldu ve ikinci günkü yine aynı şekildeki ilişkimizde onun ve benim elimde biraz kan gördük kurumuştu elimizde çok değildi ne anlama geliyor ? sizce hamile miyim lütfen yardımcı olun korkuyorum

Sponsorlu Bağlantılar

1 Cevap
admin Staff cevapladı 2 sene önce

Merhaba,
Yorumlarda bu sorunuza cevap vermiştik. Yine tekrar ediyoruz. 
Zevk suyu ile hamile kalma ihtimali çok çok düşüktür. Hele birde bakire bir kadının zevk suyu ile gebe kalması imkansız gibi bir şeydir. İkinci gün elinizde gördüğünüz kan lekesi ise kızlık zarının yırtılmış olması yada zorlama ile  kanama olması şeklinde yorumlanabilir. 

mnk cevapladı 2 sene önce

Beta hCG testi 0,22 çıktı hamile değilimdir değil mi üstteki soruyu ben sormuştum ki ve 24 şubatta adet oldum. Lütfen cevap verir misiniz ?

mnk cevapladı 2 sene önce

eta-hCG (total hCG) 0,22 mIU/mL

Cevabınız