Çift karakterli insanlar için tedavi var mı?

Soru CevapCategory: SağlıkÇift karakterli insanlar için tedavi var mı?
Dilan akın sordu 1 sene önce

Çift karakterli bir insanın doğal yollarda iyileşme ihtimali varmı nasıl iyileşir

Sponsorlu Bağlantılar

1 Cevap
admin Staff cevapladı 1 sene önce

Çift karakterlik hastalığının bir diğer adı dismitik bozukluktur. Çift karakterlilik depresyon ile başlar. Bu hastalığı taşıyan kişi kendi içinde tartışma halindedir. Evet aslında insanlara dışarıdan komik görünebilir ya da saçma bir şey gibi görünebilir fakat bu hastalık dünyada binde bir insanda meydana gelen ileri dereceli bir ruhsal hastalıktır. Çift karakterli bir insan kendini iki kişi olarak bilir. Biri iyi huylu ikinci kişi ise kötü huyludur. Bu insanlarda kendi kendine konuşma daha fazla görülmektedir. Ve bu iki karakter birbirine karşı terstir yani davranışları çok farklıdır. Yani karakterin biri insanlara karşı çok iyidir, sevimlidir,şakacıdır. Diğer karakter ise kötü insan rolündedir, çok hızlıdır, sert bir duruşu vardır.
 
Çift karakterli bir insana hiç denk gelmemiş olabilirsiniz. Biraz önce dediğim gibi dünyada binde bir görülen bir ruhsal hastalıktır.
 
Çift karakterli insanlar başka bir insana zarar verme gibi bir durumları yoktur. Korkmanıza gerek yok.
 
Bu hastalık yalnızlıkla başlayan, yalnızlıkla başedemeyip depresyona giren, zamanında psikolojik tedavi görmediği için bu depresyon durumunun ilerlemesi ve kendi kendine konuşmayla tartışmayla ortaya çıkar. Bir daha bu işinden içinden çıkamaz. Kendini iki kişi olarak tanıtır.
 
Çift karakterlilik ileri düzeyli klinik psikoloji tedavileriyle ortadan kaldırılabilir.

Cevabınız