Neden kız istemeye gelmediler?

Soru CevapCategory: YaşamNeden kız istemeye gelmediler?
Anonymous sordu 2 sene önce

yaşadığım semtte bir oğlan war ama ben onu tanımıyorum meğersem oğlan beni 1 senedir istiyomus ama benim bundan haberim yok sadece annemin haberi wardıo zaman yaşım küçüktü oğlan beni 1 senedir beni arastırmış bunlardan daha yeni haberim oldu oğlan başkalarıyla haber yolladı bizde gelsin görelim ama oğlan ilk önce benle telefonda  konuşmak istiyodu bizde hayır olmaz tanımadığımız kişiye telefon numarasını weremm dedik  ama oğlanı abim tanıyo hatta arkadaşlar mış abimde onayını werdi ama oğlanda daha ses daha çıkmadı ne gldiler nede haber werdi neden acaba  gelmediler  neden telefonda konuşmak  istedi yardım ediin lütfenn

Sponsorlu Bağlantılar
sevim cevapladı 2 sene önce

yardım ediin lütfeennnnn

5 Cevap
admin Staff cevapladı 2 sene önce

Oğlanın öncelikle sizinle telefonda konuşmak istemesinin nedeni sizi daha yakından tanımak olabilir. İş aileler arasında ciddiye binmeden sizinle konuşmak ve evlilik şartlarını size söylemek olabilir. Bu yüzden önce sizinle evlilik hakkında konuşup, şartlar uygun olması durumunda aileler düzeyinde sizinle görüşmek istemiş olabilir. 
 
Neden gelmediği konusuna gelince; aileniz onayladıktan sonra oğlana haber gönderdiniz mi? Yada telefon numaranızı oğlana gönderdiniz mi sizinle telefonda konuşması için. Oğlana telefon numaranızı değil de evinize gelmeleri için haber göndermişseniz eğer gelmemesi çok normal. Çünkü sizinle öncesinde telefonla görüşme istiyor. 

Anonymous cevapladı 2 sene önce

ailem gelsin  dedi  oğlanı tanımadığımız  için numarı vermedik   

Anonymous cevapladı 2 sene önce

oğlan bizim memleketten bunları bilmesi gerek  

admin Staff cevapladı 2 sene önce

Tamam ama oğlan en başından beri gelmek istemiyor önce telefonla konuşmak istiyor. Zaten gelecek olsa en başından gelirdi. 

Anonymous cevapladı 2 sene önce

hmm bencede saol  yardımcı olduğun için

Cevabınız