Oral seks orucu bozar mı?

Soru CevapCategory: DinOral seks orucu bozar mı?
Anonymous sordu 2 sene önce

Bu ramazan ayında kuzenimle oturuyorduk. Bana ramazan başından beri hiç maturbasyon yapmadığını artık en ufak şeyde erekte olduğunu söyledi. Aynı şeyler bana da olduğundan konuyu konuşmaya devam ettik. Bana oral ilişki ile ilgili birşeyler anlattı. Ve erkek erkeğe bi problem oluşturmaz gibisinden birşeyler söyledi. Biraz daha konuştuktan sonra bana oral ilişki teklif etti. İlk başta kabul etmedim. İtiraz ettim aynı zamanda oruçluyduk. Ama bende maalesef istekliydim ve maalesef  kabul ettim. Penisimi malum şekilde bir kaç kez yaladı. Ben içim hiç rahat değildi ve buna son verdim. Meni gelmedi ama ben zevk aldım. Orucum bozulmuş mudur?  Tövbe etmeli miyim?  Kefaret gerekmiş midir?  Gizli olarak yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Cevap
admin Staff cevapladı 2 sene önce

Erkek erkeğe her türlü cinsel münasebet çok büyük bir günahtır. Hatta Lut kavmini erkek erkeğe cinsi münasebetleri yüzünden Allah helak etmiştir. 
 
Kuzeninizin bu sapıklığına alet olmanız ve sizinde böyle bir şeyi istemeniz hemde ramazan ayında böyle bir çirkin işe kalkışmanız kesinlikle tövbe gerektirir. İnşallah Allah tövbenizi kabul eder. 
 
Oral seksin orucu bozup bozmadığı konusunda pek bilgi bulunmasada genel kanı bozmadığı yönündedir. Orucu bozmadığı için kefare de gerekmez.

Cevabınız