Rüyada evlendiğini ve düğün günü vazgeçtiğini görmek ne anlama gelir?

Soru CevapCategory: YaşamRüyada evlendiğini ve düğün günü vazgeçtiğini görmek ne anlama gelir?
Nisanur sordu 9 ay önce

Bir gecede art arda gördüğüm rüyaları anlatmak istiyorum. Birincisinde evlenmek üzereyim ve p kişiyi de istemişim ama gerçek hayattan birisi değil şu an kim olduğunu hatırlamıyorum neyse düğün günü mü ne öyle çok yakın bi gün evlenmekten vazgeçiyorum ve aileme söylüyorum onlar da o kadar istedin nasıl vazgeçersin falan izin vermiyorlar kaçıyorum. Diğer rüyamsa bu arada bu ikisini çok değişik bir şekilde iç içe gördüm ama alakasızlar da. Sadece ikincisi de bittikten sonra uyur haldeyken ikisini yorumladım. Neyse ikincisindeyse dershaneden bir arkadaş var. Gerçek hayatta Tam sevdiğimden emin değilim daha doğrusu eski sevgilim daha ağır basıyor diyeyim ve bilmiyorum sevmiyorum bence. Rüyamda da biz bununla sevgiliyiz ve ben ayrılmak istiyorum. Bu arada bu kişiyi bi kaç akşam önce de rüyamda gördüm bu sefer de dolaylı ama aslında net beni sevdiğini söylüyor bense sevmediğimi söylüyorum ama mimiklerim seviyormuş gibi. Ve hep dershanede gerçekleşiyor olaylar. Gerçek hayatta da biraz yakınız sanki ama bilmiyorumz şimdiden teşekkürler

Sponsorlu Bağlantılar

1 Cevap
admin Staff cevapladı 9 ay önce

Rüyada Evlenmekten Vazgeçmek
 
Rüyada evlenmekten vazgeçmek, kişinin başına gelecek olan bir hayrı terk etmesine veya önüne çıkacak fırsatları değerlendirememesine işaret eder. Rüyada eşiyle evlenmekten vazgeçtiğini görmek, yakın birinden göreceğiniz menfaatin gerçekleşmemesine veya aile hayatında birtakım huzursuzlukların çıkmasına delalet eder. Rüyada evlenmeyi istemediğini görmek, normal yaşantınızda çalkantılı ve zor bir dönemden geçeceğinize veya almanız gereken bazı kararlarda zorlanacağınıza işarettir. Rüyada üzerinde gelinlik olduğu halde nikâhtan kaçtığını görmek, özellikle iş hayatınızda tepeceğiniz fırsatlara ve imkanlara yorumlanır.
 
 
Rüyada Evlenmekten Vazgeçmenin Psikolojik Tabiri
 
Bu rüya, gören kişinin çevresindeki evlilik baskılarından bıktığının ve aslında evlenmek istemediğinin bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kişinin eğer bir sevgilisi varsa, ilişkisini gözden geçirmelidir. Çünkü bu rüyayı görmeniz, bilinçaltınızda aslında birlikte olduğunuz kişiye güvenmediğinizi ve onun sevgisinden emin olmadığınızı göstermektedir.

Cevabınız