Zevk suyu ile hamile kalınır mı? Test ne zaman doğru sonuç verir?

Soru CevapCategory: SağlıkZevk suyu ile hamile kalınır mı? Test ne zaman doğru sonuç verir?
Anonymous sordu 2 sene önce

hocam acil cevap verir misinz çok önemli sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ama girmedi zevk suyu geldi baya bu olay yaşanalı 12-13 gün gecti adetim zaten düzensizdi adetimde şuan 16 gün gecikti dün doktora düzensiz adet için gittim rahim duvarın çok kalın ilişki yaşadın mı hiç dedi hayır dedim. ve dün doktordan sonra ögrendim ki rahim duvarının kalın olması ya gebeliğe ya adete hazırlarmış kendini bende hamile miyim diye test yaptım iki tane ikiside negatif çıktı 12-13 günde test doğru sonuç verir mi zevk suyu hamile bırakmış mıdır ? LÜTFEN CEVAP VERİN ÇOK ÖNEMLİ.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Cevap
admin Staff cevapladı 2 sene önce

Öncelikle sürtünme yoluyla yaşanan ilişkide menü vajina üzerine yada içerisine düşmediği sürece hamile kalınmaz. Eğer düşse dahi gebelik ihtimali çok düşüktür. Rahim duvarının kalınlaşmasının nedeni ise büyük ihtimalle adete hazırlanmadır. Sürtüne yoluyla yaşadığınız ilişki ve stres adetinizi geciktirmiş olmalı. 
 
Gebelik testi ise adet gecikmesinden 1 hafta sonra doğru sonuç verir. Siz ise neredeyse 2 hafta sonra test yapmışsınız ve negatif çıkmış zaten. Bu yüzden içiniz rahat olsun gebe değilsiniz.

Cevabınız