Samsung Galaxy S Cep Telefonu

En iyi Cep Telefonları arasında, 2010 yılında bir numara Samsung Galaxy S oldu.Diğer rakiplerini geride bırakmak için bir çok nedeni bulunan Samsung Galaxy S, bu başarıyı kolay elde etmedi.Uzman editörlerin inceleyerek en iyisi seçilen Samsung Galaxy S Cep Telefonu, bu ünvanı sonuna kadar haketti.Çünkü biribirinden güzel özellikleri ve kullanışı ile benzerlerinden sıyrılıp en iyisi olmayı başardı.

Sponsorlu Bağlantılar

2010’a damgasını vuran akıllı telefon hiç şüphe yok ki Samsung Galaxy Soldu. Gücünü Android’den alan akıllı telefonun kapağını kaldırdığınızda ise akıllı telefon standartlarının çok çok üstünde bir donanım bulunuyor. GüçlüHummingbird işlemcisine entegre GPU ünitesi ile fark yaratan Galaxy S, halen pazardaki en güçlü akıllı telefon olma unvanının sahibi konumunda.

Android 2.1 işletim sistemi ile pazara sunulan cihaz, satış rakamları ile de üreticisini fazlasıyla memnun etti. Telefonun donanımsal anlamdaki gücünü görsel olarak tamamlayan Super AMOLED ekran da 2010’a damgasını vuran yeniliklerden.

Kaynak:shiftdelete.net