Garmin Nuvi 1390T Navigasyon Cihazı

En iyi Navigasyon Cihazları arasında, 2010 yılında bir numara Garmin Nuvi 1390T oldu.Diğer rakiplerini geride bırakmak için bir çok nedeni bulunan Garmin Nuvi 1390T, bu başarıyı kolay elde etmedi.Uzman editörlerin inceleyerek en iyisi seçilen Garmin Nuvi 1390T Navigasyon Cihazı, bu ünvanı sonuna kadar haketti.Çünkü biribirinden güzel özellikleri ve kullanışı ile benzerlerinden sıyrılıp en iyisi olmayı başardı.

Sponsorlu Bağlantılar

Her ne kadar akıllı telefonların her geçen gün bir adım daha ileriye gidennavigasyon özellikleri, GPS cihazlarının sonunu hazırlıyor gibi görünse de halen birçok kullanıcı, aracında bağımsız bir navigasyon cihazı kullanmak konusunda ısrarcı.

Garmin’in Nuvi 1390T modeli de bunlardan biri. Küçük ve işlevsel yapısı ile fark yaratan cihaz, NavCity Türkiye haritası ile birlikte geliyor. Üç boyutlu harita görünümü ile görsellikten taviz vermeyen Garmin Nuvi 1390T, sürüş esnasında Bluetooth ile eller serbest telefon görüşmesi yapabilme, bellek kartı ile genişletilebilen hafızasındaki müzikleri FM vericisi ile aracın radyosuna aktarabilme gibi özelliklere de sahip.

Kaynak:shiftdelete.net