Korsan Windows 7, 8 ve 8.1 Ücretsiz Windows 10 Yükseltmesi Yapabilecek!

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft’tan Korsan Kullanıcılara Yükseltme Müjdesi!

2015 yaz aylarında resmen yayımlanacak olan Windows 10 işletim sistemi ile birlikte Microsoft yepyeni bir sayfa açacak. Microsoft kaçak yani korsan Windows kullanıcılarını affedecek. Lisanslı Windows 7, 8 ve 8.1 kullanıcılarına ücretsiz Windows 10 yükseltmesini sunacak olan Microsoft korsan kullanıcılara da ücretsiz yükseltme yapma imkanı tanıyacak.

Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1’i korsan olarak kullanan kullanıcılara ücretsiz bir şekilde Windows 10 yükseltmesi yapabilecekler. Lisanslı ve lisanssız bütün bilgisayarlar için Windows 10 güncellemesini ücretsiz sunacak olan Microsoft, artık müşterilerinin lisanslı bir Windows kullanmanın değerini anladığını düşünüyor.

Windows 10

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 sistem gereksinimlerinin karşılayan bütün Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 bilgisayarlar ücretsiz olarak Windows 10 güncellemesini yapabilecek.

Windows 10 ile birlikte gelecek olan Cortana, One Drive, modern uygulama mağazası gibi yenilikler ve servisler bu şekilde daha fazla kullanıcıya ulaşmış olacak. Bilindiği gibi Microsoft, Windows 10 ile birlikte PC ve mobilde tek bir platform kullanmaya başlayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir