Uygun Fiyatlı Harika 2+1 Hoparlör: Logitech LS21

Küçük ancak oldukça güçlü bir 2.1 ses sistemi arayanlar için Logitech LS21 ses sistemini öneriyoruz. Kullanımı çok kolay olan bu ses sistemi aynı zamanda uygun fiyat etiketi ile de dikkat çekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Etkileyici 2+1 Ses Sistemi

Küçük alanlar için Logitech tarafından geliştirilen bu 2+1 ses sistemi oldukça etkileyici bir performans sunuyor. Ses sistemine fazla para vermek istemeyenler için oldukça uygun fiyat etiketine sahip olan bu güçlü 2.1 hoparlör seti sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Logitech LS21’i piyasada ortalama 50 TL ile bulabilirsiniz.

Oldukça güzel bir şekilde tasarlanan bu ses sistemi 2 adet hoparlörün yanı sıra bir adet de subwoofer ile birlikte geliyor. Subwoofer üzerine bağlanan hoparlörleri kontrol etmek için bir adette kablolu kumanda bulunuyor. Sistemin ses seviyesini kolayca artırıp düşürebilirsiniz. Ayrıca bu kumanda üzerinde yer alan kulaklık girişi ile yerinizden kalkmadan kolayca ses sistemini devre dışı bırakıyor ve kullaklık ile kullanabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hoparlörler ayrı ayrı 1,5 watt ses çıkışı ve subwoofer da 4 watt ses çıkışı ile toplamda 7 watt ses çıkış gücü size sunuluyor. Ses sisteminin bas gücünü ise subwoofer’ın arka tarafındaki düğme aracılığı ile ayarlayabiliyorsunuz.

Logitech LS21 2.1

Logitech LS21 Özellikleri

  • Ses kanalı: 2 stereo, 1 subwoofer
  • Bağlantı: 3,5 mm stereo jack
  • Subwoofer ses çıkış gücü: 4 Watt RMS
  • Uydu hoparlör ses çıkış gücü: 1,5 x 2 Watt RMS
  • Kumanda: Ses ve bass ses

Logitech LS21 Video İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir