Windows 10 Torrent İndirme Linkleri Paylaşıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Torrent’e Düştü!

Windows 10 işletim sistemi için sayılı günler kala Torrent sitelerinde yerini almaya başladı. Henüz Microsoft tarafından resmen indirilmeye sunulmayan Windows 10 işletim sisteminin indirme linkleri torrent sitelerinde düştü.

Microsoft tarafından son yayınlanan Windows 10 Build 10240 sürümünden sonra test yayını sona ermiş ve Windows 10 final sürümünün yayınlanması için gün sayılmaya başlanmıştı. 29 Temmuz tarihinden itibaren kademeli bir şekilde yayınlanacak olan Windows 10 sürümü bir çok yenilikle beraber gelecek. Ancak korsanlar elini daha çabuk tuttu ve Microsoft’tan önce Windows 10’u torrentte yayınladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki Windows 10’un torrentte yayınlanan indirme linkleri güvenli mi?

Windows 10 Torrent

İndirme Linkleri Güvenli Mi?

Torrent sitelerinde Windows 10 Enterprise ISO, Windows 10 PRO ISO, Windows 10 Home ISO dosyaları yayınlanmaya başladı. Windows 10 final sürümü için henüz hiçbir Crack bulunmuyor. Ancak torrent sitelerinde yayımlanan Windows 10 linklerinde  işletim sistemini indirenler kullanmaya başlamış bile.

Akıllara takılan bir diğer soru da Windows 10 torrent linklerinin güvenli olup olmadığı sorusu. Şunu unutmamak gerekir ki torrent sitelerinden indirilen korsan yazılımların hiçbirisi güvenli değildir. Çünkü bu yazlımları hazırlayan hackerlar crack dosyalarının içerisine sizin bütün bilgilerinize ulaşabilecek kötü niyetli yazılımları da ekleyebiliyor.

Yayınlanan Windows 10 torrent dosyaları üzerinde hackerların bir değişiklik yapıp yapmadığını anlamanız da mümkün olmadığı için bu tür linklerden yazılım indirmemenizi tavsiye ediyoruz.

Torrent sitelerinde yayınlanan Windows 10 ISO dosyalarında da bir oynama yapılıp yapılmadığını anlamak çok zor. Oynama yapılmasa bile korsan Windows 10 sürümlerinden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir