2015 Yılının En İlginç İcatları

Sponsorlu Bağlantılar

En Acayip Buluşlar

Her yıl CES 2015 teknoloji fuarında en yeni ürünler ve en yeni icatlar sergileniyor. Bu yılda bir çok yeni ürün ve icat tüketicinin beğenisine sunuldu. Bu icatlardan bir çoğu hayranlık uyandırırken, bir çoğu da ne gerek vardı dedirtecek cinsten. İlginç icatlar olarak değerlendirilebilecek icatları sizler için bu yazımızda derledik.

Aşağıda acayip olarak değerlendirilen icatlara göz atın…

Sponsorlu Bağlantılar

Breo göz masaj aleti

Uygun fiyatı ile dikkat çeken Breo göz masaj aleti sadece 45 dolar. Bu masaj aleti hava basıncı ile çalışıyor ve gözlerinize masaj yaparak rahatlatıyor. Ayrıca kızılötesi sıcaklıkta yayıyor.

Breo göz masaj aleti

Şişmanlık kemeri

Bu şişmanlık kemeri ki,lo alıp almadığınızı gösteriyor. Beliniz genişlediği zaman otomatik olarak gevşeyen kemer, eski durumuna göre kıyaslama yapıyor ve ne kadar kilo aldığınızı gösteriyor. Yemeklerden sonra göbeği şişenler için sinir bozucu olabilir.

Şişmanlık kemeri

Rollkers elektronik ayakkabı

Rollkers isimli bu ayakkabı paten gibi duruyor ve yürümeyi kolaylaştırmayı amaçlıyor. Yolda yürürken fazla çaba sarfetmeden yürümenizi sağlıyor. Ne kadar gerekli bir icat tartışılır.

Rollkers elektronik ayakkabı

O2CHAIR nefes alma koltuğu

9500 dolarlık fiyatı ile nefesleri kesen O2CHAIR isimli bu koltuk rahat nefes almanızı sağlıyor. Ön sipariş ile satılan bu koltuk yüzünüze oksijen vererek rahat nefes almanızı sağlıyor.

O2CHAIR nefes alma koltuğu

ChihiraAico robot

Sponsorlu Bağlantılar

Toshiba’nın icadı olan ChihiraAico isimli bu robot çeşitli mimikler yapabiliyor, el sallıyor, şarkı söylüyor fakat biraz ürkütücü duruyor.

ChihiraAico robot

Tao egzersiz koltuğu

Oturduğunuz yerden egzersiz yapmanızı sağlayan bu koltuk aslında egzersiz yapma mantığına ters düşse de koltuğun kollarını indirip  kaldırarak vücudunuzu çalıştırmayı amaçlıyor. Çok gereksiz görülse de icat icattır diyoruz.

Tao egzersiz koltuğu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir