Cep Telefonu İçin Su Geçirmez Özel Kaplama

Sponsorlu Bağlantılar

Islanmaya Karşı Özel Kaplama

Cep telefonlarının özellikle yüksek maliyetli akıllı telefonları suya karşı dayanıksız olması kullanıcı fazlasıyla korkutmaktadır.Çünkü yüksek maliyetler ile sahip olduğu akıllı telefonunun ıslanma sonucu bozulması dayanılacak bir durum değildir.Cep telefonu kullanıcısının bu problemine CES 2012 fuarında tanıtılan bir ürün çare oluyor.

CES 2012 teknoloji fuarında Liquipel adlı firma tarafından tanıtılan cep telefonu kaplaması ıslanmalara karşı telefonunuzu koruyor.Akıllı telefonu bu özel kaplama ile kapladıktan sonra telefonunuz suyun altında bile çalışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu kaplama telefonu çalıştırmaz diye düşünmeyin çünkü bu özel kaplama saç telinden 1000 kat daha ince yapılmıştır ve telefonunuzun çalışmasına ve kullanımına hiçbir şekilde etki etmiyor.

İnceliği sayesinde dokunmatik ekranı hız kaybı olmadan kullanmak da mümkün oluyor. iPhone  4S,  Motorola Droid X ,  X2, HTC Evo 4G, Shift 4G, MyTouch 4G, Thunderbolt ve  Samsung’un tüm modelleri için bu ürünü sunuyor.  Telefonunuzu su geçirmez yapmak için mobil cihazınızı Liquipel’e yollamanız gerekiyor. 50 dolar karşılığında firma telefonunuzu kaplayıp size geri yolluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir