7. Nesil iPod nano Özellikleri, Yenilikleri ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni iPod nano Tanıtıldı

Apple tarafından 12 Eylül’de düzenlene etkinlikle birlikte iPod nano ve diğer yeni ürünleri resmen tanıtıldı.7Yedinci nesil iPod nano ile birlikte tanıtılan cihazlar ve ürünler arasında iPhone 5, iTunes 11, iOS 6 ve yeni iPod touch’u da vardı.

Apple’ın yeni iPod nano cihazı hakkında bütün özellikler, yenilikler ve fiyatı sizlerle paylaşıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 5 Teknik Özellikleri ve Detaylar

iPhone 5 Tanıtımını Canlı Takip Edin!

iPod nano Yenilikleri

Yeni iPod nano‘nun iPhone‘daki gibi bir Home butonu olacak. Yedinci jenerasyon iPod nano‘nun çarpıcı bir diğer özelliği de yüzde 38 oranında daha ince olması. Aynı zamanda daha geniş bir ekrana sahip olacak olanyeni iPod nano 7 farklı renk seçeneğine sahip olacak. Bu renkler ise alüminyum, siyah, mor, yeşil, mavi, sarı ve kırmızı.

Yeni iPod nano ile 30 saat kesintisiz olarak müzik dinlemeniz mümkün. Bu uzun batarya ömrü serideki en iyi kesintisiz müzik desteğini sunuyor.

Yeni iPod nano‘da DVR destekli FM radyo desteği de bulunuyor. Aynı zamanda iPod nano‘nuzla birlikte fotoğraflarınızı ve videolarınızı da görüntüleyebileceksiniz.

iPod nano‘nun Bluetooth bağlantı özellikleri de olacak. Yedinci jenerasyoniPod nano ekranında çoklu dokunma desteği de bulunacak.

Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPod nano, önümüzdeki ay, yani Ekim ayında raflardaki yerini alacak. Yedinci jenerasyon iPod nano’nun 16GB’lık versiyonunun fiyatı ise 149$olarak lanse edildi.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir