Dizüstü Bilgisayar, Tablet ve Telefondaki Görüntüyü Kablosuz Televizyona Aktarın – Microsoft Wireless Display Adapter

Dizüstü bilgisayarınızdaki, tabletlerinizdeki ve akıllı telefonlarınızdaki görüntüleri televizyona aktarmak ister misiniz? Microsoft Wireless Display Adapter isimli bu küçük cihaz sayesinde bütün görüntüleri televizyona aktarmak çok kolay.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Wireless Display Adapter

Dizüstü bilgisayarlarınızdaki, tablet bilgisyarlarınızdaki ve akıllı telefonlarınızdaki görüntüleri daha büyük ekranda izlemek için Microsoft tarafından tasarlanan Microsoft Wireless Display Adapter isimli cihaz sayesinde televizyonunuza görüntüleri aktarabileceksiniz.

Microsoft Wireless Display Adapter sayesinde Windows 8.1 dizüstü bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar ile Android işletim sistemi tablet ve akıllı telefonlardaki görüntüyü televizyona aktarabileceksiniz. Kablosuz olarak cihazlarınızdaki fotoğrafları, videoları, filmleri ve diğer içerikleri televizyonda görüntülemek artık çok kolay.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Wireless Display Adapter isimli bu cihaz Kablosuz Ekran Kartı Miracast teknolojisini kullanıyor. Bu sayede sadece bazı uygulamalar veya içerikler ile sınırlı kalmamış oluyorsunuz. HD TV veya monitörünüze bütün görüntüleri kolayca aktarabiliyorsunuz.

Microsoft Wireless Display Adapter

Microsoft Wireless Display Adapter isimli cihaz yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi bir HDMI ve USB girişinden oluşuyor. Televizyonun veya monitörün HDMI ve USB girişlerine bu cihazı bağlıyorsunuz ve görüntüleri aktarmaya başlıyorsunuz.

Sistem Gereksinimleri

  • Windows’u 8.1 tablet / dizüstü / telefonlar
  • Son Windows güncelleştirmelerin yüklü olması önerilir
  • Android 4.2.1 ve üzeri cihazlar

Microsoft Wireless Display Adapter Video

Microsoft Wireless Display Adapter ürününün fiyatı ise Microsoft’un kendi sitesinde $59.95 fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir