Hoparlörlü Sony TV Kumandası Özellikleri ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Sony’den İlginç Bir Televizyon Kumandası

Yenilikçi teknolojileri her daim sunan Sony, şimdi de yepyeni bir cihaz ile karşımızda. Sony’nin bu yeni cihazı hem TV kumandası hemde hoparlör olacak. Hoparlör ile televizyon kumandasını birleştiren Sony, yepyeni bir cihaz ortaya çıkardı.

Hoparlörlü TV kumandası olarak geliştirilen bu yeni cihaz çift 2W’li hoparlöre sahip olacak. Şarj edilebilir batarya kullanılacak olan kumandada 16 saat kullanım ömrü sunacak. 440 gram ağırlığında olacak ve 179 x 28 x 71mm boyutlarına sahip olacak.

Sponsorlu Bağlantılarrr

Hoparlörlü Sony TV Kumandası 2

Hoparlörlü Kumandanın Kullanımı

Bu kumandada sıradan bir kumandada bulunan bütün tuşlar olacak ve sıradan bir kumanda ile yapabildiğiniz her şeyi yapabileceksiniz. Kumanda yer alan hoparlörü ise televizyona takacağınız bir aparat ile kullanabileceksiniz. Bu aparat kumanda ile TV arasında wireless bağlantısı kuracak. Böylece televizyondan çıkan sesleri kumandadan da duyacaksınız.

Hoparlörlü kumandada aynı zamanda bir de kulaklık girişi bulunacak. Böylece kulaklık takarak da kişisel olarak kullanabileceksiniz.

Hoparlörlü Sony TV Kumandası 1

12 Eylül 2015 tarihinde Japonya’da satışa sunulacak olan bu hoparlörlü kumanda, zamanda diğer ülkelerde de satışa sunulacak. Kumandanın belirlenen satış fiyatı ise 167 dolar olacak. Ülkemizde vergiler ile birlikte 600-700 TL arasında bir fiyata sahip olacağını söyleyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir