50 Milyondan Çok Kullanıcının Beğendiği Özel Sayfa

Facebook hayranları her geçen gün facebook’un tüm uygulamalarından ve aktivitelerinden yararlanmaya devam ediyor. Bunların en başında ise özel sayfa grupları geliyor. Beğenmiş olduğunuz sayfaların paylaşımları sizinde haber kaynağınızda gözüküyor. Böylelikle o özel sayfanın paylaşmış olduğu gönderileri beğenebilme ve yorum yapabilme hakkına sahip oluyorsunuz. Peki bu özel sayfalardan en çok beğenilen sayfa hangisi? İşte o özel sayfa…

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet kullanıcıları tarafından Facebook‘un çok yoğun kullanılması, bu sitede yer alan özel sayfaların da önemini artırıyor. Sanatçılardan siyasetçilere, kurumlardan sivil toplum örgütlerine kadar birçok sayfa, daha fazla beğeni toplamanın derdinde.

Sayfalar arasında öyle birisi var ki, beğenen kişi sayısı 50 milyonu bu gece geçti. Bu sayfanın kime ait olduğunu tahmin etmenizi istesek, sanıyoruz bulamayacaksınız. O nedenle zaman kaybetmeden paylaşalım.

50 milyondan fazla kişinin beğendiği özel sayfa, yine Facebook‘a ait.Facebook.com/facebook adresinden görülen sayfanın takipçi sayısı, birçok ülkenin toplam nüfusundan bile daha fazla.

Ülkemizde hatırı sayılır takipçi sayısı olan sayfalardan biri de Avea. 1,4 milyon kişiden fazla beğeni alan sayfa, giderek büyümeye devam ediyor.