Teknoloji Tasarım İcatları

Teknolojik tasarımlar bir nevi üretilen cihazların kolayca kullanılabilmesini sağlamak amacıyla yapılır. Öyleki bazen bir cihaz çok önemli işlevleri yapabildiği halde tasarımının karışık olması nedeniyle çok kullanışlı olmayabilir. Bunun için teknolojik ürünnlerin işlevi kadar tasarımının etkileride ön plana çıkmaktadır. Teknolojik icat ve tasarımlar bu nedenle uzun süren çalışmalar sonucu hizmete sunulmaktadır.

Şimdi sizlere basit, faydalı ve fikir vermesi açısında birbirinden güzel ve ilginç icatları bir araya getirdik.Bu icatlar sayesinde ufkunuz genişleyip yeni tasarımlara yönelebilirisiniz yada bu icatları kendiniz de yapabilirsiniz.

 Aynalı Ütü Masası

icat, ayna, ütü, teknoloji

Bu icat kadınlar için daha çok tercih edilebilir.Ütüyü yaptıktan sonra masayı ters çevirip aynaya dönüştürebilirsiniz.Böylece ütülediğiniz kıyafetleri anında deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Priz Koruması

icat, buluş, elektrik, teknoloji

Çocukları prizlerden uzak tutmak veya elektriğe karşı korumak için güzel düşünülmüş bir tasarım.Prizlerin boyutuna göre ahşaptan güzel bir tasarım hazırlayabilirsiniz.isterseniz basit bir kilit de ekleyebilirsiniz.

Işıklı Terlik

icat, buluş, terlik, teknoloji

Gece lavaboya ve su içmeye kalkanlar için çok güzel bir buluş.Terliğin altına yerleştireceğiniz pil ve lamba sayesinde gece önünüz hep aydınlık olacaktır.

Kartopu Makinesi

icat, buluş, makine, teknoloji

Kartopu severler için standart ölçülerde ve kusursuz bir şekilde kartopu oluşturma makinesi.Karı içerisine dolduruyorsunuz ve makineyi kapatıyorsunuz.

Düz Çizgi Aracı

icat, buluş, kalem, teknoloji

Okuduğunuz yazıların altını çizmek için çok güzel bir icat.Kaleminizin başına göre bu icatı yapmanız gerekiyor.

Klavye Koruyucu

icat, buluş, klavye, teknoloji, bilgisayar

Bilgisayar başında uzun vakit geçirenler için güzel bir tasarım.Resimde de görüleceği üzere yapılması çok basit.Klavyenin üzerini kaplayacak şekilde düz bir tasarım olması gerekiyor.Çünkü üzerine içecek veya yiyecekleri koymanız gerekir.

Karanlıktan Koruyan İcat

icat, buluş, lamba, teknoloji

Bu icat çocukların işine yarayabilir işte… Karanlıktan korkan çocuklar gözünü açınca ışık da otomatik olarak açılıyor…

Kendi Resminizi Çekin

icat, buluş, fotoğraf, teknoloji

Sponsorlu Bağlantılar

Yan yana fotoğraf çekilmek için üçüncü bir şahsın sizi çekmesine gerek yok, ister arkadaşınızla isterseniz de kendinizi tek başınıza çekebilirsiniz.

Işıklı Şiş İcadı

icat, buluş, tasarım, teknoloji

Türk kadının vazgeçilmezi olan örgü işleri artık geceleri karanlıkta da yapılabilecek.Işıklı şişler tığlar yakında evlerimize ulaşır.Hadi hayırlısı…

Ayrıca bakınız;