Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

ViewSonic ViewPad 4

Tablet pcler piyasaya büyük bir hızla girdiler.Piyasaya girmeleriyle beraber ilk sıralara doğru  hızla yükselmeleri başlamaları bir oldu.Şimdilerde tablet pcler ve akıllı telefonlar arasında bir tercih söz konusu olmak üzere çünkü akıllı telefonlar kendileri için üretilen bir çok uygulam sayesinde epey bir gelişme kaydetmiş durumdalar.Ama bir teknoloji firması bu iki ürün arasında seçim yapma yerine farklı bir yol izleyerek bu iki ürünü biraraya getirmeye çalıştı.Ayrıca bu ürünler Android işletim sistemini kullanacak.Monitör ve tablet ürünleri ile bilinen ViewSonic, Barcelona’da düzenlenen Mobile World Congress’te yeni tablet modelini tanıttı.İkisi birarada özelliği sunan ürünleri yakın zamanda piyasada göreceğiz.Haydi hayırlısı diyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

ViewSonic ViewPad 4, Android 2.3 işletim sistemini kullanacak

Mobile World Congress 2011 tüm hızıyla sürüyor. Yeni tablet modelini tanıtan markalardan biri de ViewSonic. İşte karşınızda ViewSonic ViewPad 4.

Daha önce duyurulan 7 ve 10 inç boyutlarındaki, Windows 7 kullanan ViewPad 7 ve ViewPad 10‘u beklerken, firma ViewPad 4 adını verdiği bir tablet tanıtarak katılımcıları şaşırttı.

ViewPad Özellikleri

4 inç boyutunda bir ekrana sahip olan ViewSonic ViewPad 4, Android işletim sistemini kullanacak. Firma, cihazın Android 2.4 diye gizemli bir Android sürümünü kullanacağını belirtse de daha sonra üründe 2.3 sürümü olacağı belirtildi.

1 GHz‘lik Qualcomm marka işlemciye sahip olan üründe 5 MP‘lik bir kamera bulunacak. Tablet ile akıllı telefon arası bir cihaz olan ViewSonic ViewPad 4‘ün rakiplerine karşı neler yapabileceği büyük merak konusu.