Facebook’a Üye Olma

Günümüzde hala en çok kullanısı olan sosyal ağların başında şüphesiz Facebook gelir. Sosyal ağların iletişimi kolaylaştırmak amacından hariç farklı işlevleri olduğu kesin. Örneğin arkadaş listenizde yer alan kişilerle sadece iletişim sağlamıyorsunuz bu kişilerle resim,video yada müzik gibi paylaşımlar yapabiliyorsunuz. Burada Facebook hesabı olmayıp nasıl kaydolabirim diyenler için işlemleri resimli olarak sıralayacağız. Takıldığınız bir yer olursa sorununuzu yazmanız çözüme ulaşmanız için yeterli olacaktır.

facebook, sosyal, arkadaş, mesaj

Facebook hesabı almaynalar, facebook hesabı açmak istiyorum diyenler, facebook’a üye olmak isteyenler, facebooka kayıt olmak istiyorum diyenler, facebooka nasıl üye olunur diye soranlar, bütün cevap bu yazımızda…

Adım Adım Facebook Hesabı Açma

Öncelikle http://www.facebook.com adresine giriyoruz. Karşımızda Faceebok ana sayfası

Sponsorlu Bağlantılar

facebook, üye, sosyal ağ

Kayıtlı Üye değilsek Üst Kısmı boş bırakıp altta olan bölümleri (aşağıdaki resimde qösterildiği gibi) doldurup Kaydol Diyoruz.

facebook, üye, sosyal ağ

Gerekli alanları doldurup kaydol dedikten sonra karşımıza facebook kayıt sayfaları doldurun (Bunlar kişisel bilgileriniz ) ve kayıt işlemini tamamlayın.

Facebook kayıtlı üyeysek Sayfadaki E Posta Kısmına mail adresimizi Şifre kısmınada Şifremizi yazıyoruz ve Giriş Yap Diyoruz.

facebook, üye, sosyal ağ

Dikkat: Facebook’a kayıt olmak için mail adresinizin olması ve belirli bir yaşta olmanız ( yada doğum tarihinizi ona göre ayarlamak ) şart.