İnternetten Online Facebook Zaman Tüneli Kapağı Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Kapak Yapma Siteleri

Facebook‘un pek sevilmeyen ama zamanla alışılan özelliği olan zaman tüneli için birbirinden güzel ve ilginç tasarımlar görmek mümkün. Arkadaşlarınızın Zaman Tüneli profilini gördüğünüz de yada harika profiller gördüğünüzde keşke benim de böyle bir profil resmim olsa diyorsanız işte size fırsat.

Zaman tüneliniz için kapak oluşturmak artık çok kolay.Profesyonel programları kullanmanıza gerek yok.Sadece bir kaç tıklama ile inanılmaz Zaman Tüneli kapak resimleri oluşturabilirsiniz.Üstelik bunu internet üzerinden online bir şekilde yapabilirsiniz.Zaman tüneli için kapak resim yapabileceğiniz birbirinden güzel internet siteleri aşağıdadır…

facebook, sosyal ağ, arkadaşlık, zaman tüneli

1. CoverCanvas

CoverCanvas, Facebook Zaman Tüneli’niz için özel kapak fotoğrafları oluşturmanıza izin veriyor. Siteyi kullanabilmek için uygulamanın temel verilerinize erişmesine izin vermeniz gerekiyor. Başkalarının CoverCanvas etkinliğinizi görmemesini istiyorsanız, oturum açma ekranında “Sadece Ben” gizlikik seçeneğini seçmeyi unutmayın.

CoverCanvas’da sanat, eğlence, müzik, spor gibi kategorilerde bulunan sayısız fotoğraftan birini seçebilir veya kendi Facebook fotoğraflarınızdan oluşan bir kapak fotoğrafı oluşturabilirsiniz.

2. Cover Photo Magic

Facebook hesabınızla bağlanan Cover Photo Magic’de 200’ün üzerinde ücretsiz şablon bulunuyor. Kapak tasarımınıza kendi fotoğraflarınızı eklemenize de izin veriliyor.

3. MyFBCovers

MyFBCovers kapak fotoğrafı oluşturmanız için size birkaç seçenek sunuyor. Tüm Facebook arkadaşlarınızdan oluşan bir kolaj meydana getirebiliyor, kişisel bir kapak fotoğrafı oluşturabiliyor veya 10 dolarlık premium hizmete yükselterek bir tasarımcıya kapak fotoğrafı çizdirebiliyorsunuz.

4. FirstCovers

FirstCovers, müzik grupları, çizgi filmler, futbol, fotoğrafçılık gibi kategorilerden oluşan dev bir resim veritabanı.Polaroid, koleksiyon defteri gibi temalara sahip kapak fotoğrafları meydana getirmeniz de mümkün.

5. Pic Scatter

Facebook albümlerinizden kolajlar oluşturmanıza izin veren Pic Scatter, Facebook arkadaşlarınız, beğenmeleriniz ve albümlerinizden kapak fotoğrafları meydana getirebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir