PC, Android ve iPhone İçin İnternet Hız Testi Uygulaması – FAST Speed Test

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Hız Testini Ölçün

İnternet bağlantınızın hızını ölçmek için kullanacağınız yeni servis Fast.com oldu. Hem bilgisayarınızda kullandığınız interneti hemde mobil cihazlarınızda kullandığınız internetin hızını Fast.com uygulamaları ile ölçebilirsiniz. Çok basit bir arayüze sahip olan fast.com, aynı zamanda reklamsız bir şekilde sunuluyor.

Bilgisayarda Speedtest ile internet hız testi yapan kullanıcılar hem yavaş hemde reklamlı olduğu için sıkıntı yaşıyordu. Ancak Netflix tarafından geliştirilen Fast.com bütün bunları bertaraf ediyor.

Özellikle 4.5G‘den sonra mobil cihazların da kullandığı internet hızını test etme ihtiyacı duyması nedeniyle fast.com uygulaması imdada yetişiyor. Mobil cihazlarda hız testi yapan bir çok uygulama var ancak fazla kota harcamaları nedeniyle korkarak kullanılıyor. Ancak Fast.com uygulaması olan FAST Speed Test uygulaması Android ve iOS cihazlarınızda fazla kota harcamadan internet hızını ölçüyor.

fast-speed-test

Bir örnek ile açıklamak gerekirse Speedtest ile 4.5G hız testi yaparken 50MB civarı bir veri harcarker FAST Speed Test uygulaması ile yaklaşık 20MB veri harcarsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir