Yandex Browser’da Favorileri, Yer İmlerini ve Ayarları İçe Aktarma

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer Tarayıcılardan Yandex Browser’a İçe Aktarma

Diğer tarayıcılardan Internet Explorer, Google Chrome veya Firefox kullanıyorsanız ve bu tarayıcılarınızdaki yer imlerinizi, favorileriniz veya ayarlarını Yandex Browser’a aktarmak istiyorsanız bunu iki adımda gerçekleştirebilirsiniz.Yandex Browser’a içe aktarım yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Öncelikle Yandex Browser’ı aşağıdaki linkten indirip kurun.

Yandex Browser İndir

Yandex Browser’ın hemen üst kısmında yer alan ufak bir çark göreceksiniz. Bu çarka bastığınızda karşınıza çıkan menüden “Favoriler” kısmına geldikten sonra bir sonraki menüde “Favorileri ve ayarları içe aktar” butonunu seçmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi web tarayıcınızda yer alan ayarları içe aktarmak istediğinizi kolayca seçebildiğiniz bu bölüm aynı zamanda hangi ayarları aktarmak istediğinizi de seçmenize olanak sağlıyor. Eğer sadece bir kaç ayarı aktarmak isterseniz bu bölümde onları seçmelisiniz, ayrım yapmak istemiyorsanız varsayılan şekliyle bırakarak ardından “Aktar” seçeneğini kullanmalısınız.

Yandex Browser’ın kullanım kolaylığı ve hızı kurulumundan ayarlarına ve kullanımına kadar kendini öne çıkarıyor. Bu bir kaç basit ayar ve kurulum sayesinde hiç zorlanmadan Yandex Browser’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir