İnternetten Fotoğraf Düzenleme Siteleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bedava Fotoğraf Düzenleme Siteleri

Hayatın her anını ölümsüzleştirmek için herkesin başvurduğu yol fotoğraf çekme yoludur.Çünkü herkesin elinde ya bir adet fotoğraf makinesi yada yediden yetmiş yediye kadar cep telefonu bulunmakta.Durum böyle olunca hayatın her anı fotoğraflara yansıyabiliyor.

Her fotoğraf çeken de profesyonel fotoğrafçı olmadığı için istediği resimleri çekemiyor.Bunun sonucunda da bu resimleri düzenleme gereksinimi duyuyor.Fotoğrafları düzenlemek için ise Photoshop gibi ücretli progrmalara para verilemiyor ve kullanılması çok zor.

Program satın alıp kullanmak yerine internetten de bu işi yapabilirsiniz.Hemde bedava..Fotoğraflarınızı profesyonelce düzenleyebilir ve istedğiniz gibi oynamalar yapabilirsiniz.İşte 3 adet güzel site…

Aviary

İlk site Aviary. Aslında bu fotoğrafların üzerinde oynama yapabilmenizi sağlayan site için internetin Photoshop’u diyebiliriz. Tasarımı ve kullanımı oldukça kolay olan Aviary, isteyenler için basit seçeneklerin yanında gelişmiş seçenekleri de sunuyor. Sitenin başka bir güzel yanı da herhangi bir üyelik istememesi, yani siteye girdiğiniz gibi fotoğraflarınızın üzerinde oynama yapabilirsiniz.

FotoFlexer

İkinci site ise FotoFlexer. Fotoğraflarında alışılmışın dışında efektler kullanmayı sevenlerin oldukça hoşuna gideceği FotoFlexer, ilk bakışta çok tatminkar görünmese de içerisine girdiğinizde kendinizi rahatça fotoğraflar üzerinde oynarken bulabiliyorsunuz. Sabit diskinizden ya daFlickr, Facebook, Picasa gibi siteler üzerinden fotoğraflarınızı yükleyerek işe başlıyorsunuz. Fotoğrafınızı seçtikten sonra görüntü editörü yükleniyor ve oldukça basit arayüze sahip programla fotoğraflarınızı istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

BeFunky

Fotoğraflarınızın üzerinde oynayabileceğiniz diğer bir site de BeFunky. Bu fotoğraf sitesinin en dikkat çekici özelliği ise basitliği. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir arayüzün arkasında da ciddi özellikleri olan bir programın yattığını da söylemekte fayda var aslında. Fotoğrafları yükleyip indirebiliyor, yazdırabiliyor ya da başka ağlarla paylaşabiliyorsunuz. Kesme, yeniden boyutlandırma, renkleri değiştirmek, efektler eklemek bu sitenin özelliklerinden yalnızca birkaçı. BeFunky’nin tek kötü yanıysa, sitesinin size sürekli paralı bir sürümün olduğunu ve orada daha çok özelliğin var olduğunu hatırlatması.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    hayvan alış
    09 Haziran 2011 - 11:29

    ok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir