İnternetten Online Slayt Hazırlama

Sponsorlu Bağlantılar

Slayt Hazırlamak Çok Kolay

Artık bir çok işimizi online olarak internet üzerinden yapıyoruz. Belgelerimizi de internet üzerinde saklıyor ve paylaşıyoruz. sunacağımız öneride  sunumlarımızı online olarak hazırlayabilmemiz için geliştirilen bir servis mevcut.Burada sunulan hizmet sadece fotoğraflardan slayt oluşturmakla kalmıyor.Oluşturduğunuz  slayt şov dosyasını isterseniz bilgisayarınıza indirin istersenizde paylaşıma açabilirsiniz.Daha fazla neler yapabileceğinizi öğrenmek isterseniz sayfayı ziyaret etmeniz gerekecektir.

Arayüzü Microsoft Powerpoint programını anımsatan hizmet şimdilik ücretsiz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sunumlarınızı hazırlamanız çok kolay. Özellikle resim ekleme menüsü bir kaç şekilde çalışıyor, internetten arayarak resim ekleyebileceğiniz gibi yine internet adresini vererek ekleyebiliyorsunuz ya da dilerseniz kendi bilgisayarınızdan yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca eklediğiniz elemanların tranparanlık oranlarınızı da ayarlamanıza olanak sağlıyor. Çalışmalarınıza video ekleme imkanıda sağlayan sistemin elbetti offline sistemlere göre eksiği var fakat acil ihtiyaçları karşılayacak ve görsellikten ziyade içeriğin önemli olduğu durumlarda hayat kurtarabilir. Eksiklerine gelince; geçiş efektleri ve müzik ekleme gibi seçeneklere rastlayamadım.

Belgeyi hazırlamanız bittikten sonra belgeyi kaydedebiliyor yada paylaşabiliyorsunuz. Dilerseniz de ppt(Powerpoint 97-2004), pptx(Powerpoint 2007), odp(Open Document) ya da pdf(Acrobat) formatlarından biri olarak bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir