Masaüstü Bilgisayardan Kablosuz İnternete Bağlanma

Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstü İçin Kablosuz Ağ Bağdaştırıcı

Masaüstü bilgisayar kullanıcılarının en büyük problemlerinden birisi de kablo derdidir.Bir sürü kablonun birbirine girmesi içini fazlası ile sıkar.Ancak bu kablolardan yavaş yavaş kurtulmanınvakti geliyor.Şimdi size masaüstü bilgisayarınızdan bir tane kabloyu devre dışı bırakacak aynı zamanda kablosuz olarak internete bağlayacak ağ bağdaştırıcı tanıtıyoruz.

Kablosuz modem kullanıyorsanız bu ağ bağdaştırıcı sizi bu dertten kurtacak.Ethernet kablosu yerine bu kablosuz ağ bağdaştırıcını kullanabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu kablosuz ağ bağdaştırıcıların size maliyeti yaklaşık 50-60 TL civarındadır.Uygun bir ağ adaptörü sahip olduktan sonra ethernet kablosuna bağlılığınız kalmayacak. Sadece kablo karmaşasını önlemek haricinde ayrıca eğer kablosuz modeminiz masaüstü bilgisayarınızın yakınlarında değil de başka bir odada ise, modeminbulunduğu odadan bilgisayarınızın bulunduğu odaya kablo çekmek sıkıntılı olacaktır. Burada da masaüstü bilgisayarınıza bir kablosuz ağ bağdaştırıcısı takarak kablosuz olarak modeminize bağlanabilirsiniz.

Bu kolaylıklara hali hazırdaki bilgisayarınıza kablosuz ağ kartı ya da adaptörü takarak ulaşabilir ya da yeni bir masaüstü bilgisayar alma arefesindeyseniz eğer Exper‘in ActiveDiamond ve Action serilerinden kablosuz ağ özelliğine sahip modellerinin birisine gönül rahatlığıyla sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir