Fotoğraflarınızı İnternetten Düzenleyin

Artık resim ve fotoğraflarımızı düzenlemek için program kurmamıza gerek yok çünkü aynı işlevi gören online editör programlar mevcut.Üstelik bunları deneyip işimize yarayacak birini tercih edebiliriz çünkü bunlar ücretsiz hizmet vermekteler.

bilgisayarımızda her geçen gün sayıları biraz daha artan fotoğraflar üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilmek için bazı programlar kullanıyoruz. oysa tüm bu düzenlemeleri internetten de yapabiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Resim Düzenleme Web Siteleri

işte internet üzerinden fotoğraflarımızı düzenleyebileceğimiz web siteleri:

http://www.onlinephototool.com/
yeniden boyutlandırma, döndürme, renkleri düzenleme, renk paletlerini ayarlama, sepia ve siyah/beyaz gibi renkler verme gibi efekler eklemenin yanı sıra fotoğraflarınızın üzerine metin de ekleyebilirsiniz.

http://www.picture2life.com/
fotoğraflarınızdan kolajlar veya animasyonlar hazırlamak isteyenler için iyi bir tercih.

http://www.pikifx.com/
fotoğraflarınız üzerinde basit düzenlemeler yapabileceğiniz gibi, fotoğraflarınıza bazı efekler veya metinler ekleyebilir ekleyebilir veya çerçeveler arasından birisini seçerek fotoğrafınıza uygulayabilirsiniz.

http://www.flauntr.com/
basit düzenlemeler yapabileceğiniz bu siteyi kullanarak fotoğraflarınıza aynı zamanda onlarca efekt de ekleyebilir ve fotoğraflarınızı siteye de yükleyebilirsiniz.

http://fotoflexer.com/
oldukça ayrıntılı düzenlemeler yapabilmenize izin veren bir site. sitede fotoğraflarınıza eklemek için hazır şekiller de bulunuyor. rakiplerine göre oldukça iyi.

http://www.online-image-editor.com/
site zaten bir program gibi arayüze sahip. file menüsünden düzenlemek istediğiniz fotoğrafı siteye aktarın ve işiniz bitince yeniden kaydedin.