Fotoğraflarınızı İnternetten Düzenleyin

Artık resim ve fotoğraflarımızı düzenlemek için program kurmamıza gerek yok çünkü aynı işlevi gören online editör programlar mevcut.Üstelik bunları deneyip işimize yarayacak birini tercih edebiliriz çünkü bunlar ücretsiz hizmet vermekteler.

\

Sponsorlu Bağlantılar

bilgisayarımızda her geçen gün sayıları biraz daha artan fotoğraflar üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilmek için bazı programlar kullanıyoruz. oysa tüm bu düzenlemeleri internetten de yapabiliriz.

Resim Düzenleme Web Siteleri

işte internet üzerinden fotoğraflarımızı düzenleyebileceğimiz web siteleri:

http://72photos.com/
fotoğraflarınızı döndürebilir, boyutlarını değiştirebilir ve fotoğraflarınıza siyah/beyaz hale getirmek gibi bazı efekler de verebilirsiniz.

http://www.onlinephototool.com/
yeniden boyutlandırma, döndürme, renkleri düzenleme, renk paletlerini ayarlama, sepia ve siyah/beyaz gibi renkler verme gibi efekler eklemenin yanı sıra fotoğraflarınızın üzerine metin de ekleyebilirsiniz.

http://www.picture2life.com/
fotoğraflarınızdan kolajlar veya animasyonlar hazırlamak isteyenler için iyi bir tercih.

http://www.pikifx.com/
fotoğraflarınız üzerinde basit düzenlemeler yapabileceğiniz gibi, fotoğraflarınıza bazı efekler veya metinler ekleyebilir ekleyebilir veya çerçeveler arasından birisini seçerek fotoğrafınıza uygulayabilirsiniz.

http://www.flauntr.com/
basit düzenlemeler yapabileceğiniz bu siteyi kullanarak fotoğraflarınıza aynı zamanda onlarca efekt de ekleyebilir ve fotoğraflarınızı siteye de yükleyebilirsiniz.

http://fotoflexer.com/
oldukça ayrıntılı düzenlemeler yapabilmenize izin veren bir site. sitede fotoğraflarınıza eklemek için hazır şekiller de bulunuyor. rakiplerine göre oldukça iyi.

http://www.splashup.com/
birden fazla resmi aynı anda düzenlemek istiyorsanız bu siteyi kullanın.

http://www.improveyourimages.com/
renk ve ışık düzenlemeleri yapabileceğiniz bir başka site.

http://www.picnik.com/
efekler, resme yazı ekleme, kesme-biçme, yeniden boyutlandırma gibi onlarca araca sahip olan bir site.

Sponsorlu Bağlantılar

http://www.pixer.us/
fotoğrafınızı yükleyip saniyeler içinde basit düzenlemeler yapabileceğiniz bir site.

http://snipshot.com/
RAW dosyalarını da düzenleyebilen ve GIF, JPG, PDF, PNG veya TIF formatlarında yeniden kaydedebilen sitenin bazı özellikleri pro sürümünde sunuluyor ve bu sürümü kullanabilmek için aylık 9 dolar vermeniz gerekiyor. sitede 10 mb’a ve 5000×5000 piksele kadar resim resim de düzenleyebilirsiniz.

http://www.alilg.com/software/free-online-photo-editor/
bir başka düzenleme sitesi. siteye girdikten sonra “Run” ikonuna tıklamanız yeterli.

http://www.online-image-editor.com/
site zaten bir program gibi arayüze sahip. file menüsünden düzenlemek istediğiniz fotoğrafı siteye aktarın ve işiniz bitince yeniden kaydedin.