Şarjı En Uzun Giden Samsung Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Şarjı İki Ay Dayanan Samsun Xcover E2370 Cep Telefonu

Cep telefonlarının günlük hayatımızın önemli bir parçası haline geldiği bir gerçek.Cep telefonlarında her geçen gün teknolojik gelişmelere bağlı olarak yeni özellikler kazandırılmakta hatta cep telefonları kullandıkları uygulamalarla birçok özelliği bir arada sunmalarını sağlamaktadır.Yalnız burada bir probleminde ortaya çıktığını unutmayalım,şarjın kısa sürede tükenmesi.Gerçi cep telefonlarının sürekli artan uygulamalara pil yetiştirememesini anlamak kolay.İşte bu sorunu gören bir teknoloji firması bu probleme çare olacak bir ürünü piyasaya sürdü.Bu ürün sadece cep telefonunu sade olarak kullanmak isteyenlere yönelik.Üstelik uzun süre dayanan şarjıda cabası.

Bu ‘cep’in şarjı tam 67 gün dayanıyor

Çabuk şarjı biten, kitlenen, yavaşlayan ve karmaşık akıllı telefonlardan sıkıldıysanız bu telefon tam size göre. Samsung’un yeni Xcover E2370 telefonu oldukça basit görünümlü ve olabildiğince dayanıklı.

Tamamen plastikle çevrili telefon düşmeye dayanıklılık bakımından IP54 sertifikalı. Ayrıca kolay kolay da üzerinde toz biriktirmiyor. Telefonun şarjı ise akıllı telefonları çok kıskandıracak türden; bekleme süresi tam 67 gün. Yani telefonu 2 ayı aşkın bir süre bir yerde bıraksanız da şarjı bitmiyor. Telefonun konuşma süresi ise 22 saat.

Samsun Xcover E2370′in tam ne zaman piyasada olacağı henüz bilinmiyor ancak gelecek ay Avrupa’da 100 doların altında satışta olması

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir