Turkcell’den Yasal MP3 Hizmeti – Turkcell Müzik

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Müzik Servisi İle Mp3 Keyfi

Turkcell, kullanıcılarının yeni durağı Turkcell Müzik servisi olacak.Sadece Türkcell kullanıcıları değil aynı zamanda internet kullanıcılarıda Turkcell’in bu yeni müzik servisi ile internetten ücretsiz müzik dinleme keyfini yaşayabilecek.

İstediğiniz yerden müzik keyfini yaşayabilmeniz amacı ile Turkcell’in hazırladığı Turkcell Müzik isimli servis sayesinde istediğiniz müziği dinleyebilecek ve isterseniz satın alabileceksiniz.Çok uygun fiyatlara MP3 satın alabileceksiniz ve internet üzerinden yayınlanan interaktif Turkcell Müzik konserlerini de dinleyebileceksiniz. Turkcell Müzik konserlerinin ilki 18 Kasım Cuma günü Yalın ile başladı, Atiye, Bengü, Model gibi isimlerle devam edecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Müzik sayesinde tüm müzikseverler; 3 milyondan fazla şarkıiçinden istedikleri şarkı, albüm ya da sanatçıyı arayarak dinleyebiliyor, sevdikleri sanatçı adını kaydederek sanatçı radyolarına ulaşabiliyor, en iyi ve en yeni şarkı listelerine erişebiliyor ve 16 radyo türü arasındanseçim yaparak müzik zevklerine uygun olarak önerilen şarkıları dinleyebiliyor. Dileyenler sevdikleri şarkıları cep telefonu ve bilgisayarlarına da indirebiliyor.

Kullanıcıların kendi listelerini oluşturabildiği Turkcell Müzik bu listeleremobil uygulamalar üzerinden erişim imkanı da sunuyor. Müzikseverler beğendiği şarkıyı ya da listelerini sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabiliyor, Turkcell Müzik’in iPhone ve Androiduygulamasındaki Soundhound işbirliği ile geliştirilen Ne Bu Çalanözelliği sayesinde duydukları herhangi bir şarkıyı dinletip bunun hangi şarkı olduğunu öğrenebiliyor. iPhone kullanıcıları Turkcell Müzik’ten ceptelefonlarına başka herhangi bir programa gerek olmadan uygulama üzerine şarkı indirebiliyor ve indirdikleri şarkıları internete bağlı değilken de dinleyebiliyor.

Düşük Fiyata Yasal MP3

Burak Sevilengül: En uygun fiyata dijital müzik Turkcell Müzik’te

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında Turkcell’in dijital müzikte ilklerin markası olduğuna dikkatçekerek şunları söyledi:

“Turkcell, müşterilerinin hayatını zenginleştirmek vizyonu doğrultusunda en zengin, en güncel ve en kaliteli içeriği sunmayı ve en son teknolojileri kullanarak en iyi deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Turkcell Müzik servisimiz ile dijital müzik piyasasında önemli bir açığı kapattığımızı düşünüyoruz. Her an her yerden müziğe erişebilme olanağını, ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda akıllıca tasarlanmış, çok kullanışlı web ve mobil uygulamalarımızla zengin bir deneyime dönüştürüyoruz. Bu yenilikçi deneyimle birlikte müşterilerimiz Turkcell Müzik’te 1.6 kuruş gibi başka hiçbir yerde bulunmayacakları fiyata yasal MP3 bulacak. “Hayat müziği paylaşınca güzel” diyor ve tüm müzikseverleri Turkcell Müzik’e bekliyoruz.”

www.turkcellmuzik.com webadresi ve m.turkcellmuzik.comWAP adresi ya da iPhone veAndroid cihazları için geliştirilenTurkcell Müzik mobil uygulaması üzerinden erişilebilen Turkcell Müzik’le hemen müzik dinlemeye, sevdiğiniz şarkıları cep telefonunuza indirmeye başlayabilirsiniz. Bilgisayara şarkı indirmek için Turkcell Şifre ile giriş yapmak gerekiyor. Turkcell Müzik cep telefonu uygulamasını indirmek için herhangi bir ücret ödenmiyor, şarkı dinlerirken kullanılan data mevcut internet paketinden düşüyor.

Turkcell Müzik iPhone uygulaması iTunes ya da AppStore üzerinden,Android uygulaması ise http://www.t-market.com üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(2) Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir