Türkiye’de En Çok Satılan Akıllı Telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

En Çok Tercih Edilen Akıllı Telefonlar

Son zamanlarda Türkiye’de de artan akıllı telefon kullanımı bu telefonların hangisi seçilmeli sorusunuda gündeme getirdi.Değişen özellikleri nedeniyle bu ürünler arasında seçim yapmak zorlaşıyor.

Türkiye'de satılan akıllı telefonlar karşılaştırıldı

Yeni bir akıllı telefon almayı mı planlıyorsunuz? O halde seçiminizi yapmadan önce iyi düşünmenizde yarar var. Ancak öncesinde dilerseniz sizin için derlediğimiz listeye bir göz atın.

Akıllı telefon dünyasında rajon artık bir hayli değişti. Eskiden özellikle mobil işletim sistemleri dünyasındaki oyuncuların az olması, pazarın spesifik işletim sistemi özellikleri doğrultusunda sınıflanmasını sağlamıştı. BlackBerry, Symbian, Windows Mobile derken bu üç dev ismin yanına son derece başarılı oyuncular eklendi.

Sponsorlu Bağlantılarrr

Hatta bu isimler listeye eklenmekle de kalmayarak en tepeleri zorlamaya başladı ve hatta yer yer de liderliği ele geçirdi. Bu nedenle seçiminiz yapmadan önce istediğiniz ne buna karar vermek yararınıza olacaktır. Eğlence odaklı bir cihaz mı arıyorsunuz yoksa sosyal ağlardan kopmamak mı amacınız? Buna karar verdiyseniz yazımızdaki cihazlara bir göz atabiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    eralp
    13 Aralık 2013 - 11:32

    bence NOT3 ve ya aple 5 es

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir